Jump to content

spiton

Members
 • Content Count

  5,111
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Everything posted by spiton

 1. ale mega usyfiony. Lubie taki, Zrób mu fajniejsze foty ! najlepiej z prawdziwym światłem, i parwdziwym niebem
 2. Gratulacje. Należy się, bo po pierwsze do doskonały model, a po drugie, jesteś absolutnie wyjątkowym twórcą miniaturowych helikopterów.
 3. Piekna robota. Bardzo realistyczny
 4. bardzo lubię ten samolot. Znakomite wykonanie. W srebrnych samolotach jesteś mistrzem !!! Udało Ci się na wielu zdjęciach oddać urodę tego samolociku.
 5. Piekna przeróbka. W tej wersji Lublin wygląda super !
 6. Bardzo mi sie ten samolot podoba i twoje wykonanie również bardzo mi sie podoba
 7. Piękny !!! Jest niezwykle bliski memu sercu, bo podobnego, tylko bardziej zielonego i mniejszego. Twój wyszedł znakomicie !
 8. piękny model. Tylko się trochę rzuca w oczy malowanie słupków kabinki. Ale to pryszcz
 9. Góra czysta, raczej jednolita, a dół panie, że można by w szachy grać ? Zdecydowanie bardziej podoba mi się góra.
 10. Model fantastyczny. Ponitowany mistrzowsko, i pomalowany mistrzowskie
 11. Tak, orientuję się. Polityka cenowa, to polityka firmy. Pewnie wiedza co robią. Pewnie celują w rynek zachodni. Ja sobie nie kupie. Ale ciesze się, że ten piękny model powstał.
 12. Kalki wciskałem w szpary !! Trochę potem podmalowałem, bo nie wszystkie przeżyły te męczarnie ,-))
 13. IBG zaczyna być drogie. Karaś za 40 zeta OK . Łosiek za 7 dych... może być . P-24 za 45... to już trochę przegięcie. Ale sobie kupiłem ,-) Ale P-11 w 32 za 180 to jest jednak przesada.
 14. Są jakieś przecieki, ile to cudo będzie kosztowało ?
 15. golenie zrąbałem. Nawet nie główne, , bo główne zrobiłem od podstaw, ale te boczne. Znalazłem takie plastikowe cosie, trochę za grube, a nie chciało mi się kombinować. PS. teraz widzę, że jeszcze lunety nie zrobiłem ,-))
 16. Ktoś sobie kupił vacu do modelu Valoma i tyle mi radości sprawił , Sprzedając mi ładną zestawowa kabinkę Valoma ,-0) Zestawowa kabinka airfixa była nie do zaakceptowania. Wie o tym każdy, kto miał ten zestaw w ręku. Z drugiej strony zawsze mnie pociągała ta blacha ma skrzydłach ,_)
 17. robi wrażenie. Wygląda jak prawdziwy
 18. Stary model Airfixa, uzupełniony o kabinkę z Valoma. Kabinka kompletnie nie pasowała ,do o wiele za wąskiego kadłuba. Trzeba było kadłub poszerzyć, o prawie 3 mm. Przestał pasować silnik, to trzeba było zrobić nowy i tak dalej. Znacie to.ale jakoś się udało.
 19. Miła byc opad szczeny, i jest opad szczeny. Efekt jaki uzyskałes jest fantastyczny. Ciekaw jestem ile z tego będzie widac przez oszklenie. No ale my juz widzieliśmy ,-)
 20. bardzo mi sie ten samolot zawsze podobał. Piekny model. pieknie wyszedł.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.