Jump to content

spiton

Members
 • Content Count

  5,100
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Everything posted by spiton

 1. Góra czysta, raczej jednolita, a dół panie, że można by w szachy grać ? Zdecydowanie bardziej podoba mi się góra.
 2. Model fantastyczny. Ponitowany mistrzowsko, i pomalowany mistrzowskie
 3. Tak, orientuję się. Polityka cenowa, to polityka firmy. Pewnie wiedza co robią. Pewnie celują w rynek zachodni. Ja sobie nie kupie. Ale ciesze się, że ten piękny model powstał.
 4. Kalki wciskałem w szpary !! Trochę potem podmalowałem, bo nie wszystkie przeżyły te męczarnie ,-))
 5. IBG zaczyna być drogie. Karaś za 40 zeta OK . Łosiek za 7 dych... może być . P-24 za 45... to już trochę przegięcie. Ale sobie kupiłem ,-) Ale P-11 w 32 za 180 to jest jednak przesada.
 6. Są jakieś przecieki, ile to cudo będzie kosztowało ?
 7. golenie zrąbałem. Nawet nie główne, , bo główne zrobiłem od podstaw, ale te boczne. Znalazłem takie plastikowe cosie, trochę za grube, a nie chciało mi się kombinować. PS. teraz widzę, że jeszcze lunety nie zrobiłem ,-))
 8. Ktoś sobie kupił vacu do modelu Valoma i tyle mi radości sprawił , Sprzedając mi ładną zestawowa kabinkę Valoma ,-0) Zestawowa kabinka airfixa była nie do zaakceptowania. Wie o tym każdy, kto miał ten zestaw w ręku. Z drugiej strony zawsze mnie pociągała ta blacha ma skrzydłach ,_)
 9. robi wrażenie. Wygląda jak prawdziwy
 10. Stary model Airfixa, uzupełniony o kabinkę z Valoma. Kabinka kompletnie nie pasowała ,do o wiele za wąskiego kadłuba. Trzeba było kadłub poszerzyć, o prawie 3 mm. Przestał pasować silnik, to trzeba było zrobić nowy i tak dalej. Znacie to.ale jakoś się udało.
 11. Miła byc opad szczeny, i jest opad szczeny. Efekt jaki uzyskałes jest fantastyczny. Ciekaw jestem ile z tego będzie widac przez oszklenie. No ale my juz widzieliśmy ,-)
 12. bardzo mi sie ten samolot zawsze podobał. Piekny model. pieknie wyszedł.
 13. Opad szczeny. te centki mnie zachwyciły
 14. Przepiękna relacja. Mam pytanie. Co robisz, żeby utrwalić pigmenty ?
 15. Dla mnie rewelacja. Ja takie modele bardzo lubie. Znakomite ślady eksploatacji. Model wygląda jak prawdziwy samolot
 16. Ja tylko napisze, dla modelarzy prymitywistów, że ja takie plamki maluje pędzlem olejnymi farbkami. Penie wychodzą gorzej, ale jest to łatwiejsza technika. A generalnie duńczyki dają sporo zabawy i dużą prostotę obsługi, w przypadku modelarstwa prymitywnego-jakie uprawiam. Całość sprajem na zielono, a potem zabawa w plamienie ,-))
 17. Fajny. Taki delikatny, i tych plamek masz 4 razy mniej niż na oryginale. Ale i tak mi się podoba. Zrobiłem kiedyś duńskiego F-104. Słowem też lubie te duńskie "zielenie" ,_)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.