Skocz do zawartości

NOWOŚCI NA ROK 2015, SKALA 1/72.


Wojciech Butrycz

Rekomendowane odpowiedzi

No kurczaki na kilka nowości w tym roku będę czekał F-35B KittyHawka, Intrudery Trąbki i Harrier Airfixa nice

 

Myślisz że w tym roku KittyHawk wyda F-35B ? Z tego co widze to on jest już od dawna zapowiadany, podobnie sprawa ma się z Intruderami z trumpetera, bodajrze od dwóch lat je zapowiadają.

 

Jeśli chodzi o F-35 to w 1:72 ukazała się wersja C, wydana przez Orange Hobby - słyszałeś coś o niej? Masz może jakieś informacje jak będzie wyglądać F-35 z KittyHawka? Ta z Orange Hobby jest do dostania za ok 110 pln z przesyłką z dalekiego wschodu, no ale może zestaw KittyHawk będzie lepszy(jeśli w ogóle będzie lepszy:))

 

Pzdr.

Jaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 176
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To tak samo jak ze scooterami od Hobby Bossa, juz w katalogu z 2012 roku były ;) Pożyjemy zobaczymy, póki co z Intruderami na rynku posucha, genialny Fujimi w zasadzie jest nie dostepny.

Wersja C Lightninga mnie kompletnie nie interesuje, tylko STOVL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nadlatują An-28/M-28 Bryza W martoli są w zapowiedziach. Aeroplast 1/72

__________________________________________________________________________________________

Na warsztacie:

Mig-21 Bis - Zvezda + fotel - Pavla + blachy - Part + Rurka pitota - Master Model - 1/72 - ukończony

Typhoon - Academy + lufy działek Master Model 1/72

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I skrytykowae na PWMie...

Kto chce kupić i tak kupi.

Mnie osobiści ciesz kolejny model z szachownicą.

Kupię na 100%

A dyskusja na sąsiednim forum - jak zawsze każdy ma rację (swoją)

Pozdrawiam wszystkich.

Jak ktoś potrafi niech zrobi lepszy, lubię mieć wybór tyle wersji można zrobić dwa. A tak serio to dobrze, że jest no i nie jakieś vacu czy zaje droga żywica. Jaka cena wiadomo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny to jeszcze nie wiadomo, trzeba zaczekać. Fajnie, że Bryza będzie w 1/72 na pewno kupię. Dobrze, że nie kupiłem Bryzy w 1/144 Amodel.

__________________________________________________________________________________________

Na warsztacie:

Typhoon Mk Ib - Academy + lufy działek Master Model 1/72

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zapowiedzi IBG bardzo cieszą, RWD-8 to bardzo dobry strzał, sam kupię pewnie z 5-6, podobnie z R-XIII, który w plastiku będzie można przerabiać na różne wersje, na co z żywicą Ardpola trudno było sobie pozwolić, P.6 to mam nadzieję zapowiedź całej linii Puławszczaków, nie ma się co bać że są już czeskie P.11c, wydaje mi się, że to jest temat wiecznie żywy i firma, która dobrze zrobi ten model będzie miała zapewnioną sprzedaż na lata ... a porządnych P.7a i P.11a nie ma, więc tym bardziej by się przydały ... R.IX i RWD-9 nie wzbudzają moich emocji, choć dla zasady po jednej sztuce nabędę :-)

Wstąpiła we mnie nadzieja, że nasi producenci zaczynają iść w dobrym kierunku, zapowiedź Bryzy, teraz zapowiedzi IBG, może wreszcie doczekamy się porządnych modeli naszych konstrukcji ... marzy mi się model Łosia na miarę nowego Millenium ... plastikowy Żubr, można by ubiec AZ Model z Potezem XXV i Breugetem XIX ... rozmarzyłem się ... a może by tak żywiczny Grot ... Hello Armahobby ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szczególnie ciekawe P.6 i R.IX

 

PZDR

 

R.IX? Bardzo niszowy. Chyba tylko jako zapowiedź R.VIII, który jakby ciekawszy.

 

W pierwszej chwili też ucieszyłem się że R.VIII, a potem zauważyłem że typ silnika jakby nie ten ...

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam

Be-6 jest w zapowiedziach juz od dobrych kilku lat.Podobnie zreszta jak Mig-16:-(

A 21 Revella jest juz w sklepach. Oczywiscie nie moglo zabraknac niemieckiego kosmonauty w malowaniach ;-)

No i cena sie poprawila, bo kosztuje 13,50 eurasow.

Nie wiadomo, jak jest ze zuzyciem form. Kupilem przed kilkoma tygodniami wznowionego Hurricane´a i jakosc wyprasek byla po prostu zla

Pozdrawiam Bravo112

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Martoli w zapowiedziach już jest Beriev Be-6 Trumpeter 1/72. Do sprzedaży ma powrócić MiG-21 F13 Revella, na ich stronie jest w zapowiedziach. http://www.revell.de/produkte/modellbau/flugzeuge/militaer-modern/id/03967.html

 

 

 

Cenę Be-6 skalkulowano w polskich sklepach na ok. 270 złotych. Bardzo mnie ciekawi jak wpłynie to na sprzedaż, bo ja sobie ten modelik odpuszczam z powodu zbyt wysokiej jak dla mnie ceny. Zamiast tego wolę o połowę tańsze Be-12 z Modelsvitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako miłośnik biura i twórczości Artioma Mikojana śledzę wszelkie nowinki dotyczące modeli jego bojowych konstrukcji ... jak wszyscy wiedzą AZ-Model zapowiadał dawno już temu poprawienie swojej serii MiG-17, ale od dawna nie było konkretnych informacji o postępie prac, dziś natomiast pan Muzikant zapowiedział na BM, cytuję:

"KP. Mig-17F / PF / PFU, a completely new model, preparation of 3D, 2Q / 2016

KP.Mig-19, yet only think ??"

No a dla zainteresowanych jest jeszcze:

"KP.Il-10, we create 3D modeling, approx 1Q / 2016"

Pożyjemy, zobaczymy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako miłośnik biura i twórczości Artioma Mikojana śledzę wszelkie nowinki dotyczące modeli jego bojowych konstrukcji ... jak wszyscy wiedzą AZ-Model zapowiadał dawno już temu poprawienie swojej serii MiG-17, ale od dawna nie było konkretnych informacji o postępie prac, dziś natomiast pan Muzikant zapowiedział na BM, cytuję:

"KP. Mig-17F / PF / PFU, a completely new model, preparation of 3D, 2Q / 2016

KP.Mig-19, yet only think ??"

No a dla zainteresowanych jest jeszcze:

"KP.Il-10, we create 3D modeling, approx 1Q / 2016"

Pożyjemy, zobaczymy ...

 

Zawsze mówię, że cierpliwość popłaca. Migów z AZ nie kupiłem, bo recenzje były miażdżące. Reaktywacja KP idzie jak widzę dobrą drogą i dobrych wiadomości nie brakuje. Podziwiać Muzikanta i jego zespół za tempo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.