Skocz do zawartości

Lato - czyli rozmowy o wszystkim


kjp_a_man

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 481
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

U mnie termin ten będzie napięty - czyli reasumując kolejny model będę lepić na delegacji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pytanie do wszystkich potencjalnych sędziów, czyli 11 939 uczestników tego forum.

Oczekujesz że każdy z nich się wypowie?

 

 

Czyli na to wygląda, że zmieni się sposób oceniania - chcemy zadowolić wszystkich po ostatnich sporach z arkuszem do oceniania?

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Arkusz się sprawdził - uważam, że każda osoba, która oddała model pod ocenę, ma prawo do otrzymania oceny (napracowała się). Wszyscy, którzy chcą głosować powinni wziąć to pod uwagę. Proszę szanujmy pracę innych - jeśli chcecie oceniać, oceniajcie wszystkich.

 

pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem termin "lato" można rozwijać twórczo: upał, gorąco, Afryka, pustynia, ogień, kamuflaż pustynny, tropiki, płomień, żar, wakacje, gorączka, letnie miesiące, wszelkie wydarzenia które wydarzyły się latem etc.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkusz się sprawdził - uważam, że każda osoba, która oddała model pod ocenę, ma prawo do otrzymania oceny (napracowała się). Wszyscy, którzy chcą głosować powinni wziąć to pod uwagę. Proszę szanujmy pracę innych - jeśli chcecie oceniać, oceniajcie wszystkich.

 

pozdrawiam

Admin

 

 

Mi osobiście arkusz odpowiadał w 100 %, ale pamiętam teksty typu " .... zły arkusz, nie oceniam ...." etc, i zapewne teraz znajdą się tacy co zaczną psioczyć na formę oceniania. Lepiej uprzedzić wszystkich z góry :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, dla mnie data startu jest trochę dziwnym zjawiskiem - jesteś zawodowym fotografem, ja hobbystą fotografem z jednym nawet sukcesem ;P- i w konkursach fotograficznych ogłasza się temat i ...datę do kiedy należy zgłaszać fotki ;) Daty startu nigdy nie widziałem bo ta data nie ma znaczenia.

 

Słuchaj, konkurs jest i są zasady.

Jak Ci nie pasują to nie startujesz, jak chcesz startować to dostosowujesz się do zasad.

Proste.

Jakieś pytania?

 

Tak Po co ta spina ? :P Solo - jedno z drugim nie ma żadnego znaczenia, tym bardziej wyrwane z kontekstu całości mojej wypowiedzi. Ale nie chce mi się kontynuować więc po prostu wrzucę coś na rozluznienie:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się spinacie

Zabawnie jest czytać te dywagacje

 

Ja pewnie ulepię jakiegoś "letniego" Land Rovera

 

Swoją drogą - Gdzie moge zlecić zrobienie kalek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lato to wymarzony temat: wszystkie wojny Izraela, arabskie, konflikty w Ameryce Południowej, Pustynne Burze, jakieś operacje typu Przywrócić Nadzieję czy inne tam krzewienia demokracji, Afganistany, Iraki, Wietnamy, no nic tylko kleić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.