Skocz do zawartości

Lato - czyli rozmowy o wszystkim


kjp_a_man

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 481
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nadal podtrzymuję zdanie wyrobione podczas zimowego konkursu, że temat "lato" jest zbyt obszerny i daje za duże pole do interpretacji. Z drugiej strony daje szanse wielu użytkownikom na start, ale wtedy po co nazwa tematyczna konkursu...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat "lato" jest zbyt obszerny i daje za duże pole do interpretacji.

 

Nie uważam, mam w magazynie pięć modeli i za cholerę nie wiem, jak je do tematu przypasować. Ale mam jeszcze miesiąc na szukanie inspiracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda nie biorę udziału w tej edycji konkursu ale lato to sezon Air Show i mimo iż nie jestem wielkim fanem tych wszystkich tygrysich "malunków" czy innych dziwactw to jednak chciałbym zobaczyć jakiś fajny samolot pokazowy np F-100 lub F-4 Thunderbirds a może fajnie wykonany F-18 Blue Angels w połysku lub wersjaF-18 z Australii z 2005r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do poprzedniego konkursu, stary... ;)

 

Może kogoś najść ochota wykonać zimowy model w lipcu i pustynny w grudniu przecież, więc po co ograniczenia.

 

A najlepszą interpretacją w poprzednim konkursie był Catelrpilar przy zimnym piwku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diorama "Przygotowanie na lato"

Ju-87 i figurka szorująca zimowy kamuflaż. Pół Sztukasa zjechany biały a pół prawie błyszczący. Wyglądało by rewelacyjnie. Trzeba tylko trochę wyobraźni.

Ja nie mówię, że się nie da wymyśleć. Mówię tylko, żeby nie było potrzeby wymyślania. Na siłę jeszcze nikt nikogo nie uszczęśliwił, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L4FZwbj.jpg

 

Na pierwszy rzut oka pomyślałem że to zima ale to chyba tylko przepalone zdjęcie ;)

W sumie w styczniu na S3 gęsi przymarzły do asfaltu więc jakaś dioramka z S3 na zimowy konkurs też by była ok ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal podtrzymuję zdanie wyrobione podczas zimowego konkursu, że temat "lato" jest zbyt obszerny i daje za duże pole do interpretacji. Z drugiej strony daje szanse wielu użytkownikom na start, ale wtedy po co nazwa tematyczna konkursu...?

 

Skoro i tak, i tak daje to zbyt wiele możliwości na start w konkursie, to w czym problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym pozostawił Lato w nazwie konkursu tylko ze względu na porę roku w której się odbywa nie robiąc żadnych ograniczeń co do nawiązania modelu do lata - uważam że gospodarz konkursu akceptował pomysły tak szeroko że powoli zaciera się granica z czym można wystartować lub nie; korzyści pozyskamy bardzo duże przede wszystkim dwa konkursy jeden letni drugi zimowy, po drugie dostaniemy tematykę bez ograniczeń co może tylko powiększyć grono uczestników;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadoma rzecz, ze nazwa to rzecz drugorzędna, a sama idea cykliczności jest ok.

 

po drugie dostaniemy tematykę bez ograniczeń co może tylko powiększyć grono uczestników

I o to mi się rozchodziło z tym wnioskiem formalnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.