Jump to content

Aero L - 39ZO Albatros 1/72 Eduard Weekend edition + CMK


19robi88
 Share

Recommended Posts

Po długiej walce udało mi się ukończyć model L-39 Albatros Libijskich sił powietrznych w skali 1/72 model wymaga bardzo duzo pracy i nerwów... wyciągnąłem z tego zestawu tyle ile moje umiejętności pozwoliły, szału nie ma tragedii wydaje mi się tez nie choć kilka błędów się przytrafiło taki przeciętniak wyszedł.

 

zestaw wzbogacony o:

4 x czeskie żywice CMK

Blaszki Eduarda

Kurki Pitota od Mastera

maski do oszklenia Eduarda

plus kilka dodatków własnych

 

dodatkowo podstawka od podstaw zbudowana włącznie z ramka.

 

malowały farbami Gunze C i Alcladami i Vallejo

brudzenie AK, MIG, Tamyia no to chyba na tyle zapraszam do komentowania i krytykowania

 

fTdBBza.jpg

 

igTCduG.jpg

 

jwUXCQE.jpg

 

4NrvW6Q.jpg

 

EAbmULC.jpg

 

ssIYXcW.jpg

 

yFuBoZ4.jpg

 

XGVHYOE.jpg

 

Z2ZZZHG.jpg

 

WGGKArt.jpg

 

Ve22nlH.jpg

 

wRRnV5M.jpg

 

HouGWIW.jpg

 

mf3EHuV.jpg

 

0d1frdO.jpg

 

A4F6eTr.jpg

 

MXtknuF.jpg

 

w6EYpcz.jpg

 

bfbbLAS.jpg

 

PY5n56D.jpg

 

gMO6GLD.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzięki Solo, co do modelu jest wielkości dłoni i ciężko mi było zrobić zdjęcia żeby w miarę zachować jakość tym bardziej ze słaby ze mnie fotograf...

 

Rymulus Co do klap to jest to żywica CMK i lepiej nie dało się spasować niestety...

Link to comment
Share on other sites

Kibicowałem od początku warsztatu bo mam słabość do tej maszyny. Efekt końcowy bardzo mi się podoba. Ładnie pomalowany, dobrze zdetalowany.

O klapach już koledzy wspomnieli, że mogłyby być lepiej spasowane, ale też rozumiem zniechęcenie do poprawek, kiedy takie coś wychodzi już na montażu końcowym.

Link to comment
Share on other sites

No szczerze przyznam ze przymierzałem te klapy kilka razy i zauważyłem to dopiero jak już przykleiłem gotowe pomalowane... dlatego pisałem ze kilka błędów się przytrafiło...

Link to comment
Share on other sites

Model piękny, malowanie super i brudzenie w sam raz.

Tylko drążki mogły by być bardziej ściągnięte na fotel przy takim mocnym wychyleniu steru wysokości.

Ale BRAWO !!! Też go planuję w tej skali, ale w barwach Breitlinga.

Link to comment
Share on other sites

Już sobie parę razy kliknąłem, mi także się podoba.

 

Ale za klapy masz w nos - nie tylko za brak zgodności prowadnic, ale i ścianę, która uniemożliwia ich schowanie.

Masz spory potencjał, pewnie niejeden raz pokażesz fajną robotę, dlatego za takie rzeczy (gdybyś to sprawdził i zaplanował, budowa trwałaby 10 minut dłużej może) - nagana - ale wyłącznie jako motywator

 

Poza tym naprawdę ładny model

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.