Skocz do zawartości

Pojazdy w obronie City Hall - Karbala 2004


sas55

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, Drogi kolego mandrivecs jak żeście się tu uchowali bez wiedzy gdzie się znajduje firma Hussar? Poza tym jakie to ma znaczenie w jakiej walucie podaje się cenę. A wątek rośnie i rośnie. Natomiast cena w Martoli i cena u producenta? Można się zastanowić jak już będzie zestaw. Pozdrawiam Andrzej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na myśli to, że np. prościej podjechać do Martoli, niż handlować z Kanadą. Ostatnio widziałem ich asortyment w tymże sklepie (w dużej części dedykowany do pojazdów kojarzonych z Wojskiem Polskim), więc zdziwiło mnie Kanadyjskie pochodzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam raz jeszcze,

Poinformowałem zgodnie z tym czego się dowiedziałem i nie spodziewałem się, że tak ważna dyskusja się rozwinie. Prawie  cała strona zajęta. To wszak dowodzi, że zainteresowanie tematem jest i rośnie. Wobec tego postanowiłem ten fragment okrasić moim ulubionym zwrotem zaczerpniętym z wielu innych tematów. A ponieważ nie jem popcornu to owa fraza będzie brzmiała tak:

Stawiam flaszkę na stół zasiadam w pierwszym rzędzie i będę kibicował.

Pozdrawiam

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, sas55 napisał:

Witam raz jeszcze,

Poinformowałem zgodnie z tym czego się dowiedziałem i nie spodziewałem się, że tak ważna dyskusja się rozwinie. Prawie  cała strona zajęta. To wszak dowodzi, że zainteresowanie tematem jest i rośnie. Wobec tego postanowiłem ten fragment okrasić moim ulubionym zwrotem zaczerpniętym z wielu innych tematów. A ponieważ nie jem popcornu to owa fraza będzie brzmiała tak:

Stawiam flaszkę na stół zasiadam w pierwszym rzędzie i będę kibicował.

Pozdrawiam

Andrzej

Ale żeś mnie Andrzeju, tym wpisem w nastrój wspominkowy wpędził. 

To ja, przysiądę się obok, jak za starych dobrych czasów podczas naszych wieczornych spotkań w Kłodzku.

W pewnej zacisznej sali, gdzie obok były regały pełne książek i stawiam drugą flaszkę zacnej "wody z myszy" i przyłączę się do kibicowania.

A przy okazji, będę sobie kończył robić kwity do Żbika, a już mi nie wiele zostało ? 

Pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bigmodel i Robroy cieszą się że czujecie forumowego bluesa a niedługo się spotkamy tu lub tu i pogadamy bluesowo o Żbikach, Szakalach, Rosomakach i całym tym zoo. Pozdrawiam Andrzej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.06.2020 o 16:42, sas55 napisał:

Bigmodel i Robroy cieszą się że czujecie forumowego bluesa a niedługo się spotkamy tu lub tu i pogadamy bluesowo o Żbikach, Szakalach, Rosomakach i całym tym zoo. Pozdrawiam Andrzej 

Jak się spotkamy, to powinny już być albumy o tym całym naszym zoo ? 

yL5QtF7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, chorąży napisał:

Napiszcie coś bliżej o tych wydawnictwach !! Nic nie było o tym słychać wcześniej..

Drobne wyjaśnienie, nie jest to żadne wydawnictwo. Jest to projekt prywatny i nie jest przeznaczony do sprzedaży.

"Pojazdy PKW", to rodzaj podziękowania dla osób/żołnierzy, którzy pomogli i wspierali merytorycznie projekt wnętrza i update set-u do KTO Rosomak. 

I nie są przeznaczone do sprzedaży, bez wiedzy i zgody właścicieli zdjęć. 

Może jedynym wyjątkiem będzie Kroton/TRI oraz Tom.I - KTO Rosomak M1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, bigmodel napisał:

Drobne wyjaśnienie, nie jest to żadne wydawnictwo. Jest to projekt prywatny i nie jest przeznaczony do sprzedaży.

"Pojazdy PKW", to rodzaj podziękowania dla osób/żołnierzy, którzy pomogli i wspierali merytorycznie projekt wnętrza i update set-u do KTO Rosomak. 

I nie są przeznaczone do sprzedaży, bez wiedzy i zgody właścicieli zdjęć. 

Może jedynym wyjątkiem będzie Kroton/TRI oraz Tom.I - KTO Rosomak M1.

W sumie - szkoda, ale tak to bywa :) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,

Mały meldunek. Pamiętam jak postanowiłem ustalić piaskowy kolor naszych Berdków. Przeprowadziłem ankietę wśród weteranów i trochę mi się dostało od szacownego grona, ale ankieta się udała i panowie chętnie wzięli w niej udział. Ktoś napisał, że najlepiej by było mieć oryginalną próbkę lakieru. No i jest. Od zaprzyjaźnionej załogi obecnie używanego Berdka z Iraku dostałem zdjęcia aktualnego stanu, na których widoczne były odpryski. Poprosiłem o lekkie powiększenie takiego odprysku i oto dotarły do mnie okruchy prawdziwej farby. Oczywiście to po latach i pomalowane inną itd. ale coś jest. To tyle.

Pozdrawiam

Andrzej

IMG_20200710_193950.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dzień dobry,

Są takie dni... Oto po długim oczekiwaniu dostałem nareszcie dwa zestawy testowe. Jakość zdjęcia nie jest najlepsza, ale będę rozpakowywał i pokazywał stopniowo. Uwagę zwraca zawieżowy kosz do Żbika i stelaż koła zapasowego, które są drukowane. Są trawionki, lufy i anteny. Nie ma jeszcze instrukcji i grafiki na pudełka, ale to już niedługo. Znam ceny obu zestawów, ale nie mam upoważnienia do ich podania, ale powiem, że w kanadyjskich dolarach nie są wysokie. Przynajmniej tak mi się wydaje. Były tu propozycje zamawiania przez Martolę więc tym bardziej nie podam ceny.

Pozdrawiam

Andrzej

 

IMG_20201026_160923.jpg

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, sas55 napisał:

Na stronie http://www.airconnection.on.ca od dawna widnieją oba zestawy w zapowiedziach. Będą dwa. Oczywiście do Szakala bez wieży.

Pozdrawiam

Andrzej

Andrzeju nie mogę znaleźć na tej stronce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.