Skocz do zawartości

Pojazdy w obronie City Hall - Karbala 2004


sas55

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...

Przy okazji dla chcących zbudować  Szakala w 1:72 - jednym z problemów było uzbrojenie, Szakale zostały przezbrojone w km NSW. Otóż można za około 14-15 zł kupić zestaw produkcji Zwiezdy

https://www.mojehobby.pl/products/Soviet-Machine-Gun-NSV-12-7-UTES-with-crew.html

i wykorzystać  lufę. Przy okazji zostaną figurki do innego wykorzystania. Idzie do mnie BRDM-2 w 1:72 z SModelu, jak paczka z Chin dojdzie to o Jabolu pomyślę (kalki już mam).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był na allegro lokalne ze Żbikiem a inbox bedzie jak go sam pooglądam , marazie tylko zdjęcie że doszedł do domu pozdrawiam Olo.

Edytowane przez OLO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dzień dobry,

Dla tych, którzy oszczędzają, odejmują sobie od ust i zamierzają sprzedawać nerki wiadomość z ostatniej chwili. Oba zestawy są w fazie wykonywania pudełek a ceny będą mniej więcej takie SZAKAL około 45 kanadolców a ŻBIK około 50.

W dniu 7.12.2020 o 21:00, OLO napisał:

Jak zmniejszyć zdjęcia na telefonie bo nie mogę wstawić

OLO idź do pierwszego lepszego informatyka to ci powie co zrobić, albo zapytaj dzieci. One też wiedzą, no albo poczytaj w necie.

Pozdrawiam

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2020 o 21:00, OLO napisał:

Jak zmniejszyć zdjęcia na telefonie bo nie mogę wstawić

Prześlij sobie mailem na swój meil  te zdjęcia jak wysyłasz możesz skompresować plik :wojo:. Jeżeli w Karbali były jakieś polskie, bułgarskie M-1114 ? Mogę dołączyć się do projektu , za pozwoleniem oczywiście .

Edytowane przez fanpancerki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fanpancerki napisał:

Prześlij sobie mailem na swój meil  te zdjęcia jak wysyłasz możesz skompresować plik :wojo:. Jeżeli w Karbali były jakieś polskie, bułgarskie M-1114 ? Mogę dołączyć się do projektu , za pozwoleniem oczywiście .

Niestety tych wynalazków nie używano.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sas55 napisał:

Dzień dobry,

Dla tych, którzy oszczędzają, odejmują sobie od ust i zamierzają sprzedawać nerki wiadomość z ostatniej chwili. Oba zestawy są w fazie wykonywania pudełek a ceny będą mniej więcej takie SZAKAL około 45 kanadolców a ŻBIK około 50.

OLO idź do pierwszego lepszego informatyka to ci powie co zrobić, albo zapytaj dzieci. One też wiedzą, no albo poczytaj w necie.

Pozdrawiam

Andrzej

 

 

Piszesz o 1/35 ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sas55 napisał:

Oba zestawy są w fazie wykonywania pudełek a ceny będą mniej więcej takie SZAKAL około 45 kanadolców a ŻBIK około 50.

Nerka uratowana!
Damy radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Małe sprawozdanie z postępów powolnych prac nad "Iwonką".

Wieża i tylko koło skończone. Nawet tylny stelaż jest ruchomy. 😛

W zasadzie zostały boczne drzwi i drobiazki.

IMG_20210205_112040 - S.jpg

IMG_20210205_112144.jpg

IMG_20210205_112152.jpg

IMG_20210205_112216.jpg

Edytowane przez Jarekk
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już rok czekam na koła do berdka z polskim bieżnikiem, w końcu znalazłem na znanym chińskim portalu i dałem se spokój.  Mam nadzieję że z berdkiem nie będzie takiego problemu 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.