Skocz do zawartości

Tractor in action -Ukrain a2022


Erni

Rekomendowane odpowiedzi

Traktor w akcji 🙂  Diorama inspirowana dzielnymi poczynaniami Ukraińskich traktorzystów.
Diorama w skali 1/48 . 2s3 Akacja to produkt firmy Tank Mania , traktor to model AVD w skali 1/43 a figury to druk 3D . 
Drzewko wykonane od podstaw.

00.jpg

01.jpg

03.jpg

04.jpg

05.jpg

06.jpg

07.jpg

08.jpg

09.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

16.jpg

  • Like 21
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Oby takich więcej się trafiało ukraińskim traktorzystom.

Dziś czytałem  że armia ukraińska od początku wojny straciła 74 czołgi a pozyskała 117. Ale czołgów to chyba traktorami nie ciągają,

Pozdrawiam. 

Andrzej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I takich scenek sobie i somsiadom byśmy jak najwięcej życzyli. Albo jeszcze lepiej żeby jak najszybciej tymi traktorami mogli wrócić w pole a nie holować "Z"łomy. Scenka bardzo w punkt i na czasie i wykonanie świetne :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się spodobało. Nie znaki inwazyjne, tylko znaki przeciwinwazyjne - ja bym proponował N 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mógł się opierać na konkretnym zdjęciu, przynajmniej jeśli chodzi o podstawkę, pora roku nie ta. Praca świetna, ale powiem przewrotnie, oby to była tylko wizja autora. Te stracone 74 czołgi po stronie ukraińskiej to 222 martwych czołgistów. Czołg to kupa złomu którą chłop na polu może znaleźć. No, a teraz więcej takich galerii i na kropka.ru z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.03.2022 o 08:17, copycat napisał:

No nie mógł się opierać na konkretnym zdjęciu, przynajmniej jeśli chodzi o podstawkę, pora roku nie ta. Praca świetna, ale powiem przewrotnie, oby to była tylko wizja autora. Te stracone 74 czołgi po stronie ukraińskiej to 222 martwych czołgistów. Czołg to kupa złomu którą chłop na polu może znaleźć. No, a teraz więcej takich galerii i na kropka.ru z nimi.

Miło ze się podoba ale na ruskich stronach nie będę sie pokazywał :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.03.2022 o 13:40, chorąży napisał:

Ma ktoś może zdjęcie, że 2s3 Akacja używana jest po stronie wojsk Rosyjskich lub Separatystów na Ukrainie ?

Tak była ,są foty spalonych Akacji i Gożdzików. Jak koledzy wspomnieli diorama jest luźna interpretacją, a nie wiernym odwzorowaniem . Po pierwsze z uwagi na ograniczony zasób modeli w tej skali po drugie jakoś nie miałem ochoty robić błota. Sytuacja może być i po wojnie już jak sprzątają ruskie niedobitki pochowane w krzakach. Celowo wybrałem ruski ciągnik i wykonałem go w ukraińskich barwach ( niebiesko żółty ) ot taki podtekst  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.