Skocz do zawartości

Nowości lotnicze 2019 - 1/72


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, filipsg napisał:

Wypuszczać swój model równo z P.11 z IBG, toż to marketingowe samobójstwo :D

A niby dlaczego?Akurat ten Jak to mnie bardziej ucieszył niż P-11.Teraz powinni iść za ciosem i wypuścić Jaka 7 i 9.Z nowego Mig-a 3 też bym się ucieszył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Xmen napisał:

A niby dlaczego?Akurat ten Jak to mnie bardziej ucieszył niż P-11.Teraz powinni iść za ciosem i wypuścić Jaka 7 i 9.Z nowego Mig-a 3 też bym się ucieszył.

e tam powielanie tego co juz jest na rynku... ja bym sie ucieszył z wilgi, dromadera, orlika, irydy, bryzy, an-26 i tak dalej i tak dalej

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, crustian napisał:

e tam powielanie tego co juz jest na rynku... ja bym sie ucieszył z wilgi, dromadera, orlika, irydy, bryzy, an-26 i tak dalej i tak dalej

Ale to wszystko też już było (jest) dostępne oprócz Irydy.

Edytowane przez Xmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Xmen napisał:

Ale to wszystko też już było (jest) dostępne oprócz Irydy.

Ale bez problemu z tej listy można kupić właściwie tylko Bryzę.
 

Kurcze, Dromader też jest do kupienia, ale wychodzi ok. 250zł z wysyłką
http://grandmodels.gr/product/pzl-m18-b-dromader/

33 minuty temu, MateuszK. napisał:

Wtryskowy C-295 to byłby miód )

Jak się Answer sprawi to nam posłodzi...

Edytowane przez Grzes
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Rektor napisał:

 

Modelarze śpicie? Jaka nie widzicie???  :)

 

 

Widzimy, widzimy, już jakieś 8-10 dni temu na ich stronie widziałem te zapowiedzi. No może faktycznie będzie wreszcie porządny Jak 1 - nie licząc tego szortrana z Amodelu. Poza tym dlaczego marketingowe samobójstwo? Kupi się to i to. Odstawić fajki na tydzień i spoko styknie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.10.2019 o 00:36, crustian napisał:

e tam powielanie tego co juz jest na rynku... ja bym sie ucieszył z wilgi, dromadera, orlika, irydy, bryzy, an-26 i tak dalej i tak dalej

porządne wtryski? no nie słyszałem nigdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.10.2019 o 08:49, MateuszK. napisał:

Wtryskowy C-295 to byłby miód )

ponoć ma być...ja cierpliwie czekam...na cas'e ze stajni answera...przydałoby się zeby stajnia armahobby spróbowała raz jeszcze z orlikiem albowiem airbus ostatnio zmienił swą politykę wobec pzl-130

Edytowane przez crustian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Orlikiem to dziwna historia, bo przecież świetne modele wersji TC i tłokowego robił Ardpol.
Potem wskoczył na rynek przebłyskiem Yellow Box z wersjami TM... (kto zdążył ten ma)
I ja się pytam, czemu tego nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma... to tak jak kiedyś mój kolega prowadził wypożyczalnię video - namawiałem go żeby ściągnął jakiś film SF z serii Star Trek - on mi na to - no a kto to pożyczy? Ty , Krzysio, Kangur i pewnie ze dwie osoby jeszcze, a półtorej stówy muszę na to wydać. Tu jest dokładnie to samo - kwota zainwestowana się nie zwróci - chyba, że ktos będzie chciał dłubać amatorsko jakiś szortran. Lepeiej wydać następnego Me109

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Pires napisał:

Pisałem swego czasu do AH, czy jest możliwość odkupienia od nich chociaż projektu 3D, ale jak to AH odpowiedzi nie dostałem.

Nawet kratownicowy ogon do Bell'a 47 jest od nich nie do zdobycia. A mieli gotowy drukowany 3D. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.