Jump to content
Solo

Nowości lotnicze 2019 - 1/72

Recommended Posts

7 godzin temu, zibi85mig napisał:

Na zagranicznych forach widzę że model dostał nagrodę: Modell des Jahres 2018 od ModellFan więc chyba warto ( Mi-24 od Zvezdy też chyba taką samą tylko w 2011 :D )

Tymi nagrodami to specjalnie nie masz co się sugerować. Zasadniczo przyznawane są tym, którzy redakcji Modellfana przysyłają sample do recenzji...

• Thanks 1

9 godzin temu, zibi85mig napisał:

Też jestem zainteresowany wszelakimi uwagami dotyczącymi modeli tego producenta a zwłaszcza Mig-21F .  Czy jest on dla zwykłego sklejacza czy raczej osoby już zaprawionej w bojach ze szpachlą i pilnikiem. Cena dosyć wysoka i mam nadzieję że płacimy za jakość a nie... niszowy temat? 😉  Na zagranicznych forach widzę że model dostał nagrodę: Modell des Jahres 2018 od ModellFan więc chyba warto ( Mi-24 od Zvezdy też chyba taką samą tylko w 2011 :D )

wystarczy zajrzeć na ARC: Gabor poleca, po co babrac się z przedpotopowym revellem? 🤣 A na poważnie, model wygląda że jest dużo lepszy niż revell, która ma tez swoje za uszami ...

http://www.arcforums.com/forums/air/index.php?/topic/307144-mig-21f-13-modelsvit-72nd-scale/page/3/&tab=comments#comment-2958162

• Thanks 1

Witam,

A może ktoś wrzucić zdjęcia ramek nowego Miga-17 ze Zvezdy?

Jakoś nie potrafię znaleźć sensownego in-boxa w sieci :-(.

Wychodziły mi tylko zdjęcia test-shotów zestawu z Airfixa.

Pozdrawiam, Przemek

Panowie dziękuję za pomoc dotyczącą nowego MiG 21 F13 ( fajny Ka-25 przy okazji na ARC...)  no cóż... w tym roku chyba nigdzie nie pojadę na wakacje ;-)

Poszukiwałem Dauntlesa no i proszę, będzie z Katowic! :)

3 minuty temu, Rektor napisał:

Poszukiwałem Dauntlesa no i proszę, będzie z Katowic! :)

Może z Dauntlessem będzie jak z Hurricanem, i zaraz po Hobby2000 ktoś zapowie nowe, porządne wypraski... Przydałoby się, zwłaszcza że blaszki Eduarda są już chyba nieosiągalne.

Z Katowic to może być wungiel. Model jest z Shizuoki. 😉

• Haha 1

Malutka ciekawostka, taka tyci-tyci: Eduard wreszcie zaczął pakować żywice w sensowne opakowania, oby nie tyle te:

image.thumb.png.e7d9fd2ab49470207ea663e31cb44220.png

Hasegawa wznawia F-111. Wersja G w malowaniu RAAF ma być dostępna we wrześniu. Model nie jest może nowy, ale to nadal najlepszy model F-111, a dostępność na rynku wtórnym to trochę jak szukanie jednorożców. Więc to chyba dobra wiadomość.

• Like 1

AMK wreszcie wysyła preordery na Tomka w 48, a co z Tomkiem w 72 od GWH ? Jest już w PL ?

W Polsce go nie ma, ale łatwo go kupić na przykład na eBayu - około 50$ z darmową przesyłką z Chin. Generalnie u nas spodziewałbym się ceny około 220-240 złotych jak w końcu trafi do dystrybucji.

Posted (edited)

Długo oczekiwany model IBG Models 1/72 PZL P11g "Kobuz" będzie dostępny na początku września! Poniżej zbudowany prototyp!  Idzie to jak krew z nosa ,rok opóźnienia ,ale może w końcu coś się ruszy !    https://www.facebook.com/pg/ibgmodels/community/?ref=page_internal

Obraz może zawieraÄ: samolot

Edited by radoslaw6363

Ciekawe do czego tym razem się modelarska brać przyczepi :szczerbol:

Ja to głównie do tego, że to jest science fiction. Nikt chyba dokładnie nie wie jak ten Kobuz miał wyglądać. Szczerze mówiąc wolałbym P.24.

Pozdrawiam
Krzysiek

• Like 1

2 godziny temu, krzy65siek napisał:

Ja to głównie do tego, że to jest science fiction. Nikt chyba dokładnie nie wie jak ten Kobuz miał wyglądać. Szczerze mówiąc wolałbym P.24.

Pozdrawiam
Krzysiek

P.24 też ma być.