Skocz do zawartości

Nowości lotnicze w skali 1/72


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Wojtu204 napisał:

Mogłem się spodziewać, że jak sobie sprawię taki secik:
Boxart F-14 Tomcat "2 in 1 Value Pack" 11-7248 DXM Decals
To Academy to w standardzie wyda 😆

Zajebisty 😍 Jak patrze na takie sety to się upewniam, że Tomcatow to będę miał przynajmniej jedną eskadrę 🤘😁

Edytowane przez Psar77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Roland_Sebastian napisał:

Arma zapowiedziała nowy model :)

Sea Hurricane Mk.Ib – nowy model

 

 

Twoje zdjęcia wogóle mi sie nie wyswietlaja na Chromie. Koledze na forum letalin  tak.

Edytowane przez DamianosPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, giberes napisał:

A jak merytorycznie on wychodzi? Mogę się skusić na JR właśnie, bo w 72 jeszcze nie mam kotka. 

Jest bardzo spoko. To obecnie najlepszy kot w stosunku jakosc/cena w 72 🙂 W pudełku masz części do zbudowania wszystkich wersji - tylko kalki wymienić jakbys chciał D czy A 🙂

Edytowane przez Psar77
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Psar77 napisał:

Jest bardzo spoko. To obecnie najlepszy kot w stosunku jakosc/cena w 72

Jest to bardzo przyjemny model w składaniu (mnie się go klei bardzo dobrze) i na moje oko poprawny merytorycznie. Można się tylko czepić sporego uproszczenia jeśli chodzi o komory podwozia. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby, chociaż mam wrażenie że każdy model Delty wychodzi z tymi malowaniami. 

 

Za to gdyby wypuścili zestaw z oznaczeniami VF-213 z ostatniego, wspólnego rejsu z VF-31 to bym brał od razu :D

 

 

6 minut temu, Psar77 napisał:

Obstawiam jednak VF-2 i VF-101 dla wersji D jako bardziej eye-candy 😄

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rymulus napisał:

Jest to bardzo przyjemny model w składaniu (mnie się go klei bardzo dobrze) i na moje oko poprawny merytorycznie. Można się tylko czepić sporego uproszczenia jeśli chodzi o komory podwozia. 

Haha Rymulusie uproszczenia w modelu to w Twoim przypadku chyba najmniejszy problem 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Moses napisał:

Haha Rymulusie uproszczenia w modelu to w Twoim przypadku chyba najmniejszy problem 😉

Jest to problem przy założeniu, że robi się model prosto z pudła, a pod ręką jest trochę dokumentacji. Jednak daję radę i kleję, cierpiąc katusze :haha:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że gdyby Arma zrobiła rurę to cena by uplasowała się na poziomie Fine Molds czy GWH. A wtedy to niewiadomo czy to by była zdrada czy niekompetencja jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, bart207skw napisał:

Mam trzy zeszyty i na zawaham się użyć tych kalek oczywiście uprzednio malując je Mikroscale Liquid Decal.

No, jak się ma tyle to można :)

Mam nadzieję, że pokażesz jak się udała walka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie firmy BIG MODEL i ich zestawów ze śmigłowcami. Wiem ,że w środku ZTS Plastyk lub Mistercraft. Interesują mnie kalki do tych śmigłowców - wiem, że do policyjnego jest kalka Vinci. a co z pozostałymi? Na messengera nie odpowiedają. Kontaktu do nich nie w ogóle. Ktoś coś wie? Może pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.10.2022 o 11:38, Moses napisał:

Obawiam się że gdyby Arma zrobiła rurę to cena by uplasowała się na poziomie Fine Molds czy GWH. A wtedy to niewiadomo czy to by była zdrada czy niekompetencja jeszcze

Myślę, że jeśli Arma wypuściłaby model jakiegoś jeta to cena i tak by była na poziomie najwyżej zestawów Eduarda. Jednak jest bardzo wątpliwe czy w ogóle wypuści kiedykolwiek model samolotu odrzutowego.  Ta firma jest nastawiona na modele śmiglaków i pewnie już tak pozostanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Staryfajter1954 napisał:

Myślę, że jeśli Arma wypuściłaby model jakiegoś jeta to cena i tak by była na poziomie najwyżej zestawów Eduarda.


A teraz porównaj sobie ceny jednosilnikowych drugowojennych myśliwców z Eduarda i Army.

  

7 minut temu, myszaty napisał:

No a Iskra?!?

 

To nie samolot 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.