Skocz do zawartości

Nowości lotnicze w skali 1/72


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba jak byłem w liceum i było przed denominacją 😄😄😄

Z filmu wynika, że jako pierwszy wydadzą w malowaniu US Navy, potem japońskie a potem francuskie. Ciekawy jestem czy będzie opcja wykonania starszej wersji z 4 łopatowym śmigłem? 🤔 Jeszcze mogliby iść za ciosem i przeskalować do 72 kinetycznego Prowlera 😍 bo tego trumpkowego to się chyba w najbliższej dekadzie nie doczekamy...

Edytowane przez Psar77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Psar77 napisał:

Chyba jak byłem w liceum i było przed denominacją 😄😄😄

Z filmu wynika, że jako pierwszy wydadzą w malowaniu US Navy, potem japońskie a potem francuskie. Ciekawy jestem czy będzie opcja wykonania starszej wersji z 4 łopatowym śmigłem? 🤔 Jeszcze mogliby iść za ciosem i przeskalować do 72 kinetycznego Prowlera 😍 bo tego trumpkowego to się chyba w najbliższej dekadzie nie doczekamy...

Jakby mieli coś jeszcze od Kinetica przeskalowywać to ja bym zaczął od Mastera 😉

 

A co do Prowlera od Trumpka - parę miesięcy temu pojawiły się zdjecia ramek Intrudera, więc jak się okazuję po latach zapowiedzi jednak coś się w temacie ruszyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, letalin napisał:

 Hawkeye to bardzo daleko od mainstreamu?  Podziwiać Hellera za trafny  wybór, czy za odwagę zainwestowania w taką niszę? Nie mam żadnego wyczucia, jeśli chodzi o rynek modeli współczesnych maszyn. 

 

Żadna nisza, przecież to klasyk, a przy okazji bohater drugiego planu w "Top Gunie" 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, filipsg napisał:

kiedy ostatnio heller wydał cokolwiek naprawdę nowego?

zrobili rewelacyjnego Alha Jeta jakies 3 lata temu. Pokazali w Norymberdze i..... nie wydali, bo im A380 przeszkodzil

Podobno projekt nie zostal calkiem pogrzebany... 😞 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, letalin napisał:

możesz opisać jak im A380 przeszkodził? 

po 3 moich mailach w koncu odpisali, ze projekt Alphy nie jest uziemiony, tylko przesuniety, bo

cala moc produkcyjna poszla na A 380, ktory sie wtedy podobno bardzo dobrze mial sprzedawac

Teraz pewnie przestraszyli sie KP, ze wydali 3 zestawy, podobno byle jakie ( nie mialem w rekach )  i drogie

W Lingen byly po 25-28 Euro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BRAVO112 napisał:

Teraz pewnie przestraszyli sie KP, ze wydali 3 zestawy, podobno byle jakie ( nie mialem w rekach )  i drogie

W Lingen byly po 25-28 Euro

Niby Święta idą i nie powinienem, ale KP jest z definicji byle jakie i zachęcam do bojkotu. A nowości Hellera cieszą, obok Airfixa chyba najstarsza marka w tej branży i na szczęście nie kupił jej multiinstrumentalista z Czech😎 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.