Skocz do zawartości

Nowości lotnicze w skali 1/72


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Grzes napisał:

Tak a'propos wyczekiwanego Biesa.

Ostatnio był model z Ardpola na Allegro.

 

 ⚠️ Uwaga! Strona zawiera informacje dla osób o mocnych nerwach ⚠️

https://allegrolokalnie.pl/oferta/ardpol-ts8-bies-pma

 

No to mam przynajmniej sześciokrotną przebitkę. Jak Answer zapowiedział, to chciałem sprzedać, bez liczenia na zysk, ale jak widać warto trzymać:) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, myszaty napisał:

A ja myślałem że to @Grzesjest niepoprawnym optymistą!

Ja to już jestem na etapie chłodnego realizmu.

Na zasadzie - będzie nowość, to super. Nie będzie, to i tak jest tyle dostępnych (na rynku i w domowym magazynie) modeli i dodatków, że zapewne większość z nas miałaby co robić w modelarstwie przez długie lata,

Nawet jeśli od teraz przestałoby się cokolwiek ukazywać.

 

Swojego Biesa kupiłem za 95zł. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jeśli kolega letalin sprzedaje ( bo tak zrozumiałem jego post ) Biesa, to może oznaczać, że Arma coś w tym temacie planuje. Dlaczego tak sądzę ? Ktoś łączył  Armę z kolegą letalin, on sam pisał coś o jakichś konsultacjach z nimi. Wnioski może i daleko idące, ale Arma zapowiadała na ten rok tajemniczą nowość ! A kolega letalin niech się nie obraża na mnie za snucie spiskowych teorii. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, letalin napisał:

to chciałem sprzedać, bez liczenia na zysk, ale jak widać warto trzymać:) 

Chciał...  😞 a już nie chce... czyli marne szanse by tajemniczy ,,zonk item" to bies... 😀 bo gdyby to był bies ,,oł jess" to by opchnął dopóki cena zwyżkuje, tak czuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, myszaty napisał:

Chciał...  😞 a już nie chce... czyli marne szanse by tajemniczy ,,zonk item" to bies... 😀 bo gdyby to był bies ,,oł jess" to by opchnął dopóki cena zwyżkuje, tak czuje...

Wszak napisał :" No to mam przynajmniej sześciokrotną przebitkę. Jak Answer zapowiedział, to chciałem sprzedać, bez liczenia na zysk, ale jak widać warto trzymać:)" . Ja to odebrałem, że nie sprzedał ja Answer zapowiedział, a teraz sprzedał ...   Nie odbieraj nadziei 😎

Edytowane przez kopernik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kopernik napisał:

Hmm, jeśli kolega letalin sprzedaje ( bo tak zrozumiałem jego post ) Biesa, to może oznaczać, że Arma coś w tym temacie planuje. Dlaczego tak sądzę ? Ktoś łączył  Armę z kolegą letalin, on sam pisał coś o jakichś konsultacjach z nimi. Wnioski może i daleko idące, ale Arma zapowiadała na ten rok tajemniczą nowość ! A kolega letalin niech się nie obraża na mnie za snucie spiskowych teorii. 

  Gdyby w AH planowali Biesa, to dowiedziałbym się o tym z newslettera:). 

  Mam ciągle nadzieję, że Answer się ogarnie i będę mógł swojego Ardpola pchnąć za pińcet. 

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BRAVO112 napisał:

to swiatlo w tunelu, to pociag.....

Chyba, że jesteśmy w tunelu o którym pisał @kopernik to światło w tym miejscu byłoby zagadką... :mrgreen:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2022 o 08:11, Artek82 napisał:

Piotrze znam te modele. Oni robią tylko Cessny 172 i 182, a KaPeć ma wydać Cessny 185 i 150. 

Breguet XIX myślę że wart uwagi bo i dostępny i wart chyba ceny w porównaniu do Hit Kit gluta 😉

Uważajcie z tym Breguetem - z tego co wiadać na ich stronie (a widać niestety słabo) kadłub ma płócienne pokrycie, podczas gdy polskie Breguety miały kadłuby do połowy pokryte listewkami metalowymi.

 

PIC_1-S-1218-1[1].jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, GrzeM napisał:

gdy polskie Breguety miały kadłuby do połowy pokryte listewkami

Chodzi o XIX ? Czy XIV? 

 

I co jest z tą fotką nie teges? Bo mi się oczy rozjeżdżają...

 

P.s ok ogarnąłem, chodzi o 19...

Edytowane przez myszaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.