Skocz do zawartości

Nowości lotnicze w skali 1/72


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.05.2022 o 19:09, Roland_Sebastian napisał:

Przepiękny zestaw,  jeden z najlepszych zestawów jakie widziałem, absolutne mistrzostwo Kniazia Wlada. Do pełnego szczęścia brakuje jeszcze wyrzutnika do 4xSC50,  który na izraelskich Aviach był dość często spotykany.  W komentarzach wspomniano o wnękach podwozia nie odpowiadających wykrojem wczesnym wersjom. Jest to kłopot, ale do ogarnięcia.  Jedyne co mi się nie podoba, to za grube paski na żebrach powierzchni sterowych. Taka koncepcja, która mi osobiście nie odpowiada. Jest postęp, bo w Avii B-534 przesadzili dużo mocniej.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, letalin napisał:

Przepiękny zestaw,  jeden z najlepszych zestawów jakie widziałem, absolutne mistrzostwo Kniazia Wlada.

Zgadzam się, bardzo ładnie się prezentuje. Mam nawet wrażenie, że jest zrobiony lepiej niż Eduardowy Mustang w 1:48. Widać duży postęp w projektowaniu powierzchni. Najważniejsze dla mnie to to, że nitowanie nie wyszło karykaturalnie, co mocno wpłynie na odbiór gotowego modelu.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2022 o 15:42, filipsg napisał:

... a jakość kalkomanii zrobiła kilka kroków w tył... 

To akurat proste...
Kiedyś druk kalkomanii zlecali na zewnątrz - teraz (tak bodaj od 2020 roku) kupili sobie nową cyfrową maszynę do druku kalkomanii i robią je sami... a wszystkiego trzeba się nauczyć. Poza tym tak zapewne jest taniej no i wszystko (cała kasa znaczy) zostaje w rodzinie (tfu... w firmie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.05.2022 o 18:00, BRAVO112 napisał:

te linie podzialu to tak bardziej do 48-ki albo i wyzej... 😞 

Obawiam się, że będziesz mocno zdziwiony jak zobaczysz ten model na żywo 😉 Linie na takim Mohawku są na poziomie nowych produkcji Academy np. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2022 o 01:02, letalin napisał:

Do pełnego szczęścia brakuje jeszcze wyrzutnika do 4xSC50,  który na izraelskich Aviach był dość często spotykany. 


Tydzień temu miałem napisać: "Spokojnie, na dodatkach swoje trzeba zarobić, za chwilę wyjdzie jako Brassin.", ale mnie wylogowało.
Ale nie ma tego złego, bo teraz mogę jeszcze dołączyć stosowny obrazek:
beztytuujbjqy.png

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.