Skocz do zawartości

PZL P.11c 1/32 IBG Models


Flachenty

Rekomendowane odpowiedzi

Projekt został zakończony, więc pora na galerię.
Model został wykonany z prototypowych wyprasek. Dzięki współpracy z firmami Yahu i Master  mogłem model wyposażyć w dodatki jakie te firmy będą oferowały do waloryzacji tego samolotu (tablice, karabiny, zwężka Venturiego). Dorobiłem kilka elementów własnoręcznie : przewody, łopaty śmigła, podstawa pod fotokarabin,zasobnik skrzydłowy na amunicję i elementy wnętrza skrzydła). Malowałem model farbami Bilmodel Makers i Hataka. Oznaczenia zostały wykonane z użyciem masek własnej produkcji (dzięki Marco).

Oczywiście jak każdy model nie jest wolny od baboli ale jakoś będę musiał z tym żyć ?

Zapraszam do oglądania.

c50XHtU9bezIcIcfmG_PzvvyQvr67vgl4gysUW1jIWFIp-EyFmPjjYUs81a2Egyhm10P3AoIiy5fny6Za7Q7qZe4HMhhZDUOGSeLT-lY41vrq4uile_1zGPPkjxAmrBv3-l0e6d2DY9aH8JpkcABN2v9s8vjeZ2jHfI_Ndgnbdnocw55nscP8yge5RMkJOCffqHiPao81-wWM4eNw8aZtyDzEiQbC5UHI9sipkJJXLLQktIvED2y3H-wY4QqeqbwsWc3KuFu1av1rwOcg5h7uutCP70uMCQOLNzDOhy7hGLlqAegdXFtGtys2bPNIVcRBOwSPm_92Me6v489RukeiXYB-JKO55x-ON0kM1VkL5Dn1uY_n12-7J1dFxSLTkmcGhB_Nm0oI8rkGpvh8gK1GphSN8tNvu4cB4bA3vQY5xV9gFh5DcV6ICd27jW-qG3A-vOjBcOUeIOqE6VmTuwPc9A5kjpE4zpXLmvTr3WqEVk-vUWjc65RcgqzfEK0aSc67HkljQmpAWivS2STekwfRNZ0rgtitrwm33hi8sNXMsKr_UreYDNyJ7y786DYEMpjPraH3OA-BwjdQJorQuP34A-Odr5YhcQmFvHEfC9feAstfKLaNogzaa3s0Hahei4cjEQgtobKVmKP7scLw4eSABQAyTU1wehcoNO4y65IbH8Uo2Doj2jNsBnNs9PEoT4XOoMi-tcf5AatifB8BhnTS7RdO2yEXrb84Qlwf1OnVfDA9VJ1Gm4pY8_3

Edytowane przez Flachenty
  • Like 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny samolot i piękny model . Fajną opcją by była wersja z przeźroczystym kadłubem . Już się nie mogę doczekać kiedy będzie w sprzedaży . Pozdrawiam 

P.S Dlaczego dorabiałeś łopaty śmigła ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że będę w mniejszości  a może nawet osamotniony? ale tylko w kwestii tego samolotu jest zwyczajnie paskudny i to w najwyższym stopniu. Ale praca modelarska na fantastycznym poziomie szczere gratulacje.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Flachenty napisał:

łopaty śmigła,

Dlaczego dorabiałeś , coś nie tak z zestawowymi ?

A sam model cudowny , nie ma się co rozpisywać , wszystko widać . Malowanie też extra , nie sztampowo , wydobyłeś dużo więcej niż można się spodziewać z jednolitego kamuflażu .

Pozdrawiam i przebieram nogami bo nie mogę się doczekać zakupu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KRL napisał:

Widzę że będę w mniejszości  a może nawet osamotniony? ale tylko w kwestii tego samolotu jest zwyczajnie paskudny i to w najwyższym stopniu. Ale praca modelarska na fantastycznym poziomie szczere gratulacje.

Sorry ,KRL ale jestes osamotniony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko zaglądam do lotników ale czasem jednak warto. W muzeum lotnictwa patrzyłem na niego jak zahipnotyzowany. Kumple mówili chodź zobaczyć spita albo meśka a nie takiego pokraka. A ja im na to powiedziałem żeby sobie wyobrazili co trzeba mieć w głowie i jakim kozakiem trzeba być żeby wsiąść do takiego samolotu i ruszyć naprzeciw messerschmittom. I przystanęli sobie razem ze mną. Przy Twoim modelu też bym sobie przystanął i pomyślał to samo co wtedy. Znakomite wykonanie i cieszy też to, że pojawiają się takie zestawy rodzimej produkcji.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, spiton napisał:

Są jakieś przecieki, ile to cudo będzie kosztowało ?

Sebastianie w tym wątku masz "przecieki"

https://modelwork.pl/topic/38394-nowości-lotnicze-2020-132/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Solo napisał:

W Plastmodelu możesz już kupić w preorderze za ok. 180 zł.

IBG zaczyna być drogie. Karaś za 40 zeta OK . Łosiek za 7 dych... może być . P-24 za 45... to już trochę przegięcie. Ale sobie kupiłem ,-) Ale P-11 w 32 za 180 to jest jednak przesada.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.