Skocz do zawartości

Aichi E13A "Jake" w liczbie mnogiej 1/350


Super_Hans

Rekomendowane odpowiedzi

No patrz , KręcOm siem ! Chyba się marnujesz w tych pływających okrętach .Rób samoloty , możesz przelecieć cały świat jak ptak a okrętem tylko po części , od brzegu do brzegu . ?? Masz zdolności do miniaturek , trzeba uczciwie Ci to przyznać . Mimo to sprawa jest nadal rozwojowa , kiedyś , kiedyś czytałem w miesięczniku Morze ( chyba ) o modelarzu który robił okręty i samolotki w skali 1000 i "coś" . To był Takao m.in. jak mnie pamięć nie myli . Też samoloty w tej samej skali , nawet farby sam produkował . Oczywiście modele Made in Poland , z jego ręki .

Pozdrawiam Hello

Edytowane przez Hello
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie!!!

Hello, Takao 1/1000 jest pana Skulskiego. To arcydzielko precyzji, zgadza się. Dobrze, że są takie modele bo wiadomo, że granica jest jeszcze kawałek dalej. I to motywuje. 

Co do samolotów, powiem tak,  na razie w stoczni mam robotę ma kilka kolejnych lat. Jeśli zaś o "marnowanie sie" chodzi to odbije piłeczkę. Zachęcam do spróbowania się w okretach. Tam pole do popisu dla koncepcyjnego myślenia i planowania, oraz warsztatu, również malarskiego jest nawet większe. Co prawda w 350 galeria będzie raczej nie po 3 miesiącach tylko 3 latach ale jak się to przelknie to finałowy produkt robi nieporównywalny do niczego w modelarstwie efekt wow. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Super_Hans napisał:

Takao 1/1000 jest pana Skulskiego.

Jest możliwość coś więcej w necie poczytać ? Też głupio zapytać ale jest Pan Skulski aktywny ? 

6 godzin temu, Super_Hans napisał:

stoczni mam robotę ma kilka kolejnych lat.

Życzę Ci radości , chęci i możliwości takiej zabawy . W sumie to bez różnicy co się robi , liczy się frajda . Tak trochę przewrotnie Cię podpuszczałem z tymi samolotami . A okręt jakiś chętnie bym zrobił . Niestety nie ma się co oszukiwać , że chcieć to znaczy móc . Jestem w wieku gdzie już trzeba myśleć z czego zrobić ostatni mebel życia . Więc nie ma co planować za dużo do przodu , tylko łapać co nie da rady uciec ?? .

Pozdrawiam Hello

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.