Skocz do zawartości

IBG - zapowiedzi i nowości lotnicze


Kolekcjoner WP

Rekomendowane odpowiedzi

Ooo już mam coś takiego 😉

927bdb2a45498fa3e9ae59de9c04.jpg.0ed61c039aec47ab0de12f7d59edf2e8.jpg

SetWidth950-37.jpg.d5006918ce9e79eeb42c2049bdcf92f7.jpg

 

A jankesi obecni u mnie na półce 😎

20220704_093304.thumb.jpg.999df0c157c890fae79617d9dbc03c20.jpg

 

20220704_093211.thumb.jpg.6c60a6bdfa052d0df429d946ef833258.jpg

Edytowane przez Artek82
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jmx62 napisał:

Artek82 ten AntonioniUSA to Trumpek? Jak tak to szacun bo "wyglunda" jak ... Antek👍

Antoni to jest z Przylepu 😛 Tak to Trabant 😁 Dziękuję. Troszkę improwizowałem, ale z bliska to nadal Trabant 🤪

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej trochę przyczyny temacik przekształcił się w dyskusję o Antonim-2 to jeszcze skorzystam z okazji i zadam pytanko do kolegów. 

Może ma ktoś jakieś fotki An-2 SP-ANT z Aeroklubu Orląt ewentualnie późniejsze z Kobylnicy. 

Ja mam ogólnodostępne 3 sztuki fotek z Dęblina ale przedstawiają one widok z prawej strony od przodu. Interesują mnie ujęcia z lewej strony, góra płata z widocznym krojem liter rejestracji i z dołu. 

Moze ktoś z Kolegów będąc w Kobylnicy popełnił takie fotki i chętnie podzieliłby sie nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję dla miłośników An 2 i moderatorów , przenieśmy dyskusję o antkach do wątku : An-2 - zdjęcia nietypowych maszyn. Posty łatwo będzie znaleźć i nie zginą w niepamięci 🙄

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to to.👍👍👍

Jestem za, a nawet ... za.

To jest wątek o IBG i tak niech zostanie. Jak IBG wypuści model An-2 to będziemy dyskutowali tutaj a jak nie to możemy pomarzyć gdzie indziej.

Edytowane przez jmx62
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieję że ktoś z IBG coś napisze , ale to nie czeskie forum . Tam czołowi producenci pięknie odpowiadają na pytania.

Co do sklepu z linku ktory podaliście to od miesiąca mają tak samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marek K napisał:

Miałem nadzieję że ktoś z IBG coś napisze , ale to nie czeskie forum . Tam czołowi producenci pięknie odpowiadają na pytania.

 


Na Bricie zapytaj w stosownym wątku, tam pan z plastikowych.pl grasuje - istnieje większe prawdopodobieństwo uzyskania odpowiedzi.
https://www.britmodeller.com/forums/index.php?/topic/235101492-172-focke-wulf-fw190d-dora-by-ibg-models-d-9-cottbus-d-15-torpedo-released-new-boxings/page/10/

Edytowane przez caughtinthemiddle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luuuudzie opamiętajcie się!!!!

Kilka postów wstecz drzecie szaty o niszowe tematy, jakieś RWD-y, Biesy, Antki itp. 

A przecież taka Dora-15 czy -11 czy tym podobne to jest nisza. Tak na prawdę to same Niemiaszki nawet nie wiedzą ile sztuk ich powstało, może nawet niektóre z nich wgl nie istniały tylko to był S-F.

A takie IBG tworzy nasty już sztuczny zestaw a to tylko dlatego że się sprzeda bo ... okraszony sfastami i pójdzie jak świeże bułeczki.

Już nawet nie chce mi się iść do piekarni po bułki bo wiem, że jak którąś rozkroję to w środku będzie FW190 Dora🤢

  • Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.