Skocz do zawartości

[Pojazdy wojsk.] Zadajemy pytania. Otrzymujemy odpowiedzi.


Złośliwiec

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, LuckyStrike napisał:

Jakie dodatki do modelu Bradley M2A2 Tamiya 35264 polecacie, żeby model wyglądał w miarę wiarygodnie. Zakładam, że to co w pudle raczej nie starczy.

Model fajny samosklejalny mam taki zbudowany. Do niego na pewno będą potrzebne ogniwkowe gąsienice Hobby Boss 81008 dodatkowo toczona lufka do Bushmastera np. RB Model. Eduard robił do niego świetne blaszki ale nie wiem czy dostaniesz bo z niewiadomych powodów przerwał.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Adams M1A1 napisał:

Model fajny samosklejalny mam taki zbudowany. Do niego na pewno będą potrzebne ogniwkowe gąsienice Hobby Boss 81008 dodatkowo toczona lufka do Bushmastera np. RB Model. Eduard robił do niego świetne blaszki ale nie wiem czy dostaniesz bo z niewiadomych powodów przerwał.

Taka będzie ok?

 

Screenshot_2024-01-01-17-53-36-68_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.01.2024 o 17:57, LuckyStrike napisał:

 

Jaką lufę ty szukasz - taką gladką jak poniżej 

abe35L-18

 

Edytowane przez bulik58
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, bulik58 napisał:

Jaką lufę ty szukasz - taką gladką jak poniżej 

abe35L-180

Aber 35L-180 25mm M242 Bushmaster early chain gun barrel & 7,62mm M240 machine gun barrel used on early M2/M3 Bradley or LAV-25 1/35

A right front view of an M-2 Bradley Fighting Vehicle with its 25mm cannon  elevated during a demonstration. The gunner's, commander's and driver's  hatches are open - NARA & DVIDS Public Domain

czy tą ryflowaną?

Bradley M2/M3 - Tracked Armoured Fighting Vehicle

Idealnie taką, żeby pasowała do bradley m2a2 tamiya z zestawu 35264, chciałbym robić coś co jeździło w Bagdadzie w 2003.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LuckyStrike napisał:

Idealnie taką, żeby pasowała do bradley m2a2 tamiya z zestawu 35264, chciałbym robić coś co jeździło w Bagdadzie w 2003.

To będzie tylko ta ryflowana, ona jest późniejsza właśnie dla wersji M2A2 ODS czyli  wersji powstałej właśnie w wyniku udziału M2A2 w Operacji Desert Storm, muszę napisać że Tamka dołączyła doskonałe kalki właśnie z Iraku 2003. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Adams M1A1 napisał:

To będzie tylko ta ryflowana, ona jest późniejsza właśnie dla wersji M2A2 ODS czyli  wersji powstałej właśnie w wyniku udziału M2A2 w Operacji Desert Storm, muszę napisać że Tamka dołączyła doskonałe kalki właśnie z Iraku 2003. 

A tą ryflowaną można dokupić oddzielnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.01.2024 o 20:42, LuckyStrike napisał:

Idealnie taką, żeby pasowała do bradley m2a2 tamiya z zestawu 35264, chciałbym robić coś co jeździło w Bagdadzie w 2003.

Dla pewności wrzuć sobie zapytanie w necie i wyskoczą ci fotki różnych Bradleyów i wtedy wiesz co szukać , wrzucilem ci parę fotek możesz wybrac to co ptrzebujesz a na samym dole masz link o Bradleyu Tamki i co masz do zrobienia w tym modelu , który jest mixem starszej wersji pojazdu/ modelu i nowsze

Edytowane przez bulik58
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, LuckyStrike napisał:

@bulik58 te gąsienice chyba można w ciemno brać?

Hobby Boss 81008 Track for M2/M3/LVTP-7/MLRS (Early)

No musi sprawdzić, no nie wierzy :zly:, Chłopie ja w temacie amerykańskiego sprzętu i jego oznakowań mogę doktorat robić jakby takie były:lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adams M1A1 napisał:

To zakładaj z chęcią pooglądam:D i będę konstruktywnie komentował :D

Jutro powinien przyjść do paczkomatu razem z gąsienicami i linami holowniczymi. Jak tylko przyjdzie to założę warsztat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, LuckyStrike napisał:

Jutro powinien przyjść do paczkomatu razem z gąsienicami i linami holowniczymi. Jak tylko przyjdzie to założę warsztat.

Jak napisał Bulik korzystaj z Vodnika, ach bym był zapomniał musisz jeszcze zanabyć szekle kształtu omega, bo producent nie przewidział, ale to wyczytasz u Vodnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki wielkie ze tak post pod postem, ale posiedziałem trochę w internetach i znalazłem Ci takie oto dodatki fototrawienne tym razem z chińskiego Voyagera:

Voyager PE 35442 zestaw podstawowy i mega wypaśny ale też za dużą cenę ( ok131 zł ale lepszy od Edka bo zawierający min. osłony lamp przednich).

Voyager PE 35443 tym razem zawierający kompletne fartuchy boczne do pojazdu( też nie tani)

Prośba do Szanownej Administracji o usunięcie tego posta bo coś mi się za dużo wysłało:oops:

Edytowane przez Adams M1A1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.12.2023 o 20:42, LuckyStrike napisał:

Jakie dodatki do modelu Bradley M2A2 Tamiya 35264 polecacie, żeby model wyglądał w miarę wiarygodnie. Zakładam, że to co w pudle raczej nie starczy.

Sorki wielkie ze tak post pod postem, ale posiedziałem trochę w internetach i znalazłem Ci takie oto dodatki fototrawienne tym razem z chińskiego Voyagera:

Voyager PE 35442 zestaw podstawowy i mega wypaśny ale też za dużą cenę ( ok131 zł ale lepszy od Edka bo zawierający min. osłony lamp przednich).

Voyager PE 35443 tym razem zawierający kompletne fartuchy boczne do pojazdu( też nie tani)

 

Edytowane przez Adams M1A1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Adams M1A1 napisał:

Sorki wielkie ze tak post pod postem, ale posiedziałem trochę w internetach i znalazłem Ci takie oto dodatki fototrawienne tym razem z chińskiego Voyagera:

Voyager PE 35442 zestaw podstawowy i mega wypaśny ale też za dużą cenę ( ok131 zł ale lepszy od Edka bo zawierający min. osłony lamp przednich).

Voyager PE 35443 tym razem zawierający kompletne fartuchy boczne do pojazdu( też nie tani)

 

Dzięki, ale to trochę ponad mój budżet zwłaszcza, że do blach nie mam zaginarki, która sama w sobie tania nie jest. Poprzestanę póki co na linach i gąsienicach z dodatków, w trakcie budowy dokupię też prawdopodobnie lufę. Za moment otworzę warsztat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LuckyStrike napisał:

Dzięki, ale to trochę ponad mój budżet zwłaszcza, że do blach nie mam zaginarki, która sama w sobie tania nie jest. Poprzestanę póki co na linach i gąsienicach z dodatków, w trakcie budowy dokupię też prawdopodobnie lufę. Za moment otworzę warsztat

Ja też nie mam zaginarki i jakoś gnę :D, wystarczą dobre niewielkie płaskoszczypy z długimi kleszczami:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Adams M1A1 napisał:

 

Adam ale te obcążki to masz chyba gładkie od środka ?  Bo są 2 rodzaje : gładkie i z ząbkami , te drugie to raczej sie nie nadają do gięcia blaszek bo mogą je uszkodzić , porysować, Dlatego lepiej mieć gładkie , takie jest moje zdanie.

 

16 minut temu, LuckyStrike napisał:

Dzięki za wrzutkę, zaopatrze się.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.