Skocz do zawartości

Lato - czyli rozmowy o wszystkim


kjp_a_man

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 481
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A ja mam dwa następujące pytania.

1. Czy może się łapać model w barwach Tiger Meet? Skojarzenie( tygrys w porze letniej w Afryce.) Barwy ciepłe.

2. Model który bym budował kupiłem w stanie zaczętym gdyż ciężko z jego dostępnością. ( Mogę przesłać zdjęcia) I czy może wtedy brać udział taki model, a jest przy nim mnóstwo pracy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy nie lepiej byłoby datę zakończenia konkursu ustalić na 21 września 2016 roku - miesiące letnie nie sprzyjają aktywności modelarzy na ich warsztatach także lepiej to zrobić teraz niż później prowadzić dewagacje na temat terminu trwania tego konkursu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy nie za długi ten termin 21.09. Przecież jak znamy życie to będziemy od października szykować coś na jakiś zimowy konkurs .

 

Jak dla mnie lipa, że dopiero od 1.05 startujemy, bo właśnie zakupiłem sobie kilka ciekawych modeli co mocno by tu pasowały...ech, modelarstwo uczy cierpliwości :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy nie za długi ten termin 21.09. Przecież jak znamy życie to będziemy od października szykować coś na jakiś zimowy konkurs .

 

Jak dla mnie lipa, że dopiero od 1.05 startujemy, bo właśnie zakupiłem sobie kilka ciekawych modeli co mocno by tu pasowały...ech, modelarstwo uczy cierpliwości :P

 

 

żaden termin żadnego forumowego konkursu nie był jeszcze za długi - przynajmniej ja się spotkałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej 22.09 godz. 23:59? W końcu 23.09 zaczyna się kalendarzowa wiosna.

 

No chyba we wrześniu nie wiosna chociaż bardzo bym chciał

 

A propozycje z późniejszym terminem wrześniowym uważam za uzasadnione i podpisuję się obyma rencyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję w drugą stronę - datę zakończenia zostawić jak jest a konkurs wystartować już. Ma to też jeszcze inny plus ale o nim póki co nie będę pisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję w drugą stronę - datę zakończenia zostawić jak jest a konkurs wystartować już. Ma to też jeszcze inny plus ale o nim póki co nie będę pisał.

 

Może to jest najlepsze rozwiązanie? Zwłaszcza dla osób, które np na "Zająca" coś przytulą i paluszki będą swędzieć, by już działać. A tak, to zapał osłabnie, zniechęcenie weźmie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba lepiej byłoby zacząć np. 1 kwietnia i kończyć z ostatnim dniem sierpnia. To chyba nie jest konkurs sprinterski. Nie każdy robi model w dwa tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas trwania konkursu jest zdecydowanie za długi - prawie 5 miesięcy!

Apeluję o znaczne skrócenie go, najlepiej do 3 miesięcy, inaczej nie będzie żadnej zabawy.

 

Solo, jak ktoś chce wystartować w konkursie np. z okrętem w 1/350 to nawet 5 miesięcy to mało czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się.

Nie można wyskoczyć nagle z tematem: "start! robimy konkurs i zaczynamy teraz!".

Ludzie muszą przemyśleć z czym wystartować, kupić ewentualnie model, dodatki albo chemię - na to trzeba trochę czasu, podobnie jest z zakończeniem dotychczasowych prac. Nikt nie lubi przerywać sobie klejenia modelu po to żeby zacząć nowy, bo termin goni.

Dlatego 1 maja to dobry termin, a koniec zabawy w sierpniu byłby niezłym czynnikiem motywującym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z punktu widzenia regulaminu to żadna różnica bo temat jest już znany i już teraz można myśleć i kupować modele i dodatki. Więc w tym względzie data startu jest w zasadzie bez znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy nie za długi ten termin 21.09. Przecież jak znamy życie to będziemy od października szykować coś na jakiś zimowy konkurs .

 

Sądzę, że "terminarz rozgrywek" powinien być w systemie zima-lato-jesień-zima.

 

Jak dla mnie lipa, że dopiero od 1.05 startujemy, bo właśnie zakupiłem sobie kilka ciekawych modeli co mocno by tu pasowały...ech, modelarstwo uczy cierpliwości :P

 

A ja spokojnie czekam, choć też magazyn zapełniony... Bardziej się zastanawiam, jak dopasować moje modele do tematu.

 

Czas trwania konkursu jest zdecydowanie za długi - prawie 5 miesięcy!

 

Mnie wychodzi, że cztery... Zimowy chyba też trwał około 120 dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma znaczenie ze względu na zakończenie, nie rozpoczęcie.

 

Ale data zakończenia by się nie zmieniła i byłaby nadal - 31 sierpnia 2016 23:59:59.

Po prostu skoro temat już jest znany to czekanie do 1 maja jest bez sensu ;) Dlaczego ? Powiem po rozpoczęciu konkursu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.