Skocz do zawartości

PZL W-3 Sokół od Mirage Hobby w 1/72 i Answer Plastic Kits w 1/48, 1/72


Botan

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Grzes napisał:

Panowie, dajmy mu szansę.

 

Dokładnie, pośmialiśmy się, ale skoro faktycznie istnieje już plastik dla sokoła w 1/72, to trzeba trzymać kciuki :D

 

Najbardziej jestem ciekaw czy poprawią kalkomanie dla wczesnych marynarskich W-3T, bo z tego co pamiętam w 1/48 oba malowania były z błędami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę tych firm na Ukrainie jest, jakościowo od Amodela do ClearProp-a, a w PL od Broplanu do IBG. Poczekajmy jeszcze chwilę, nie zniechęcajmy siebie i innych. Potem ktoś powie..."tak na szybko, gdzieś czytałem, że to mydło jak Amodel". Apeluję o wstrzemięźliwość 😃

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Pasqual napisał:

Trochę tych firm na Ukrainie jest, jakościowo od Amodela do ClearProp-a, a w PL od Broplanu do IBG. Poczekajmy jeszcze chwilę, nie zniechęcajmy siebie i innych. Potem ktoś powie..."tak na szybko, gdzieś czytałem, że to mydło jak Amodel". Apeluję o wstrzemięźliwość 😃

tu nie chodzi o jakość, bo produkcjom z Ukrainy nic nie brakuje ( ICM np.), ale też problem z terminami, bo sytuacja jest jaka jest. Oby się udało, bo przecież im więcej dobrych modeli, tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modesvit pracuje dalej nad Mirage G, MikroMir pokazuje rendery nowego Drakena, ClearProp pokazuje wypraski MiG-23 i wszystko w 1:72, i w ostatnich dniach, więc w jakiś sposób się przystosowali do tej sytuacji, o ile w ogóle można takiego terminu użyć w odniesieniu do okropieństw tej wojny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Zaraz powiedzą, że jeszcze nie widziałem i marudzę - ale czy nie macie wrażenia, że te ramki są takiej trochę średniej jakości?

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

 

Brak zbliżeń też co nieco podżega mój pesymizm 😉

 

No ale może to tylko niewdzięczne zdjęcia i jak już wydrukują te pudełka, instrukcje i kalki w 2026 to się okaże, że to ładny model :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Matys napisał:

się okaże, że to ładny model :D

Ale wiesz, na bezrybiu i rak ryba 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Matys napisał:

Zaraz powiedzą, że jeszcze nie widziałem i marudzę

Nie widział, a marudzi... :mrgreen:

39 minut temu, Moses napisał:

Ale wiesz, na bezrybiu i rak ryba 

Zgadza się. 

Mam nadzieję, że będzie o wiele lepszy i bardziej składalny niż produkt AJM

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.08.2022 o 11:57, Matys napisał:

... i jak już wydrukują te pudełka, instrukcje i kalki w 2026 to się okaże, że to ładny model :D

Więcej wiary, osobiście obstawiam 2025 😉

Dodtatkowo w odpowiedziach do posta zostały wrzucone rendery Głuszca, który "będzie"... ale to już chyba do 2030 przyjdzie nam poczekać 😉 

Dobrze, że jest co kleić w międzyczasie 😁

image.png.f99513070f3f2dc0016762ef7ddf51a2.png

image.png.5e193eb4202689e9fb64546b58fbf2ea.png

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
36 minut temu, Wymysl napisał:

Ruszyła przedsprzedaż

 

Screenshot_20220927-225646.png

No i super, że się materializuje. TOPR na pewno kupię, choć pewnie poczekam aż dotrze do sklepu w moim pobliżu.  Wygląda na bardzo rozbudowany zestaw!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.