Skocz do zawartości

Pz.kpfw.VI Neubaufahrzeug - Amusing Hobby 1/35


bazylms

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny model ukończony. Torchę pokrak, ale mało spotykany. Ogólnie zeszły rok to strasznie szarpany był, ucierpiał na tym warsztat ale mam nadzieję że model nie za bardzo.

 

ACtC-3ftnGT86t4zX6G7A3I3-YlyBpmxZ52EnNdD

 

ACtC-3fJlJS1Z0TTK7uZfuW0PhziMa5omDNXPvaY

 

ACtC-3cX0UMFM8mAaA33EklxrNq8xJVd_p7nwCPY

 

ACtC-3clXsuAIuU6-z2R2m4I8SE3beZtlFFq0qaT

 

ACtC-3f3P8x9gX2TwksE1ClE72NdCUx-53rlaiH2

 

ACtC-3clYiLRwtxsAJw7xoLHjDzTwNTh5Ogxf5T_

 

ACtC-3ehIiKodxi9eAjV-tD2WPdMj8IsBecWUY5I

 

ACtC-3cRXC6FFp8h3opsnO7OT-jnyJ3oY43igsIu

 

ACtC-3fTSuBDpxeh2iheZYkVbqWeBSEX2CFKge8S

 

ACtC-3fOfe_xMuLLvSe9HHrtIjV3CpXo8mEOOShW

 

ACtC-3fNbXH6ihECaQc4x9UOy0H3IUob294LSYf9

 

ACtC-3dVG11HSg9hQAHpWauSgRGsrpc-ToSel1FT

 

ACtC-3cUVvi24KF2PXYj7tZkRg37cUBdU6kjLiVf

 

ACtC-3ej_SGXBdvRdeiJY2Pra4Su43jgGrptlq52

 

ACtC-3eK4QZtCRaSec2KV86u5d3lHcr39z8DxUax

 

ACtC-3d-roKsUIf7MuPfFrx5tJxKSI5woaN-1u_P

Edytowane przez bazylms
  • Like 20
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć, że taki model istnieje, bo to ciekawa, chociaż nieudana konstrukcja. Tylko mam pytanie do autora - jesteś pewien tego malowania?  W Norwegii były malowane na jednolity panzergrau - przynajmniej to tak na zdjęciach wygląda. Chyba, że masz inne kwity.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, WujekAlice napisał:

Tylko mam pytanie do autora - jesteś pewien tego malowania?  W Norwegii były malowane na jednolity panzergrau - przynajmniej to tak na zdjęciach wygląda. Chyba, że masz inne kwity.

Była na ten temat dyskusja w wątku warsztatowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za opinie.

Jak za każdym razem, coś można było zrobić inaczej. Trzonki robione jak zawsze, pewnie fakt że model jest z tych ciemniejszych powoduje taki kontrast. Na "żółtym" Pz. III pewnie by się tak nie odróżniały. Ale co tam, niech ma trochę zycia w sobie.

Paweł - na to pytanie odpoiwedzi nie znam, pewnie gdzieś by się znalazło. Kiedyś przy okazji zapytam Meser262, on może wiedzieć.

 

Teraz na jakiś czas spływam do okrętowego - będę psuł Mikasę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ochów i achòw mi zabrakło co by mój zachwyt wyrazić!

A ta na poważnie, to trzymasz poziom. Pojazd piękny i nic więcej nie będę komentował.

Mariusz

 

Chyba sobie kupię taki czołk.......

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chudyhunter napisał:

Krzychu, co tu dużo pisać, zajebisty i tyle :super: Jedno Ci trzeba przyznać. Z każdym kolejnym modelem idziesz do przodu z umiejętnościami! Może Ty jednak zostań przy tych czołgach, po co masz robić dodatkową konkurencję w okrętowym 😛

A daj nam doła przy następnych modelach:piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczny model! Niecodzienna konstrukcja i świetne wykonanie. Te przebarwienia na prostym przecież kamuflażu dają mu taką specyficzną  głębie ale dla mnie klasa światowa to elementy drewniane, no mistrzostwo świata. Proszę o szczegółowy tutorial na drewno:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.