Skocz do zawartości

Avro Shackleton MR.2 Airfix 1:72 #1


Bengal

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

skończyłem rozpoczęty pod koniec 2018 projekt :  Avro Shckaleton

:D nie było łatwo, po 3 miesiącach, mając na uwadze przenitowanie całego modelu zwątpiłem i odłożyłem go na półkę....

prawie dokładnie miesiąc temu oczekując na nową lampę @Franz75 postanowiłem odgrzać tego kotleta :)

no więc skończyłem :)

Cały przenitowany, malowany w 99% tamiya (środek też pewnie - nie pamiętam, i tak go nie widać:D) biały to lp-2 a baza to dsg xf-54.

Miało być troszkę inaczej, wyszło inaczej, trudno, skończyłem , mi się podoba i wydaję mi się, iż to jest jeden z moich lepszych modeli :)

to będzie galeria z nr #1, planuję zakupić graty i zrobić podstawkę, jakaś trafka, płyty etc, więc może kiedyś powstanie galeria z nr #2

Miłego oglądania :)

ps. Shacckleton wymusił na mnie powiększenie boxa do zdjęć ?

 

IMG_9747.JPG

IMG_9748.JPG

IMG_9749.JPG

IMG_9750.JPG

IMG_9751.JPG

IMG_9752.JPG

IMG_9753.JPG

IMG_9754.JPG

IMG_9755.JPG

IMG_9756.JPG

IMG_9757.JPG

IMG_9758.JPG

IMG_9759.JPG

IMG_9760.JPG

IMG_9761.JPG

IMG_9762.JPG

  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mandrivecs napisał:

Mi się podoba, nieszablonowa maszyna, niestandardowe malowanie, wykonanie prima sort! Baaardzo dobra robota. Do kompletu proponuję jeszcze białego Armstrong Whitworth Whittley od Arfixa. 

Musze namowic Bengala na ta maszyne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyszedl. Pomijając kalkowe babole to widać że kolega włozyl trochę pracy w ten model. Czekam na następny!

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Franz75 napisał:

Musze namowic Bengala na ta maszyne

za duża kolejka Marku :)

42 minuty temu, mandrivecs napisał:

Mi się podoba, nieszablonowa maszyna, niestandardowe malowanie, wykonanie prima sort! Baaardzo dobra robota. Do kompletu proponuję jeszcze białego Armstrong Whitworth Whittley od Arfixa. 

Dzięki Mariusz :) czasami coś wyjdzie innego niż pustynia :)

 

7 minut temu, sebastain napisał:

Fajnie wyszedl. Pomijając kalkowe babole to widać że kolega włozyl trochę pracy w ten model. Czekam na następny!

2babole z kalka :) trudno - ale że nikt nie zobaczył babola z ******* to jestem w szoku :D

nie wiem czy jeszcze pisać czy czekać aż ktoś zobaczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota... widać że kawał serducha włożyłeś w budowę. Piękna ozdoba kolekcji. Zastanawiają mnie te fin flashe... tak powinno być z tymi kolorami w zależności która strona maszyny ? Nie znam się więc pytam:D. Generalne ślicznota :piwo: 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się. Ciekawe malowanie. Nie wiem tylko czemu odpuściłeś poprawę tych kalkomanii.

Co do tajemniczego babola - nie wiem, ale ponieważ oznaczyłeś go 7 a nie 8 gwiazdkami, możesz liczyć na uniknięcie represji ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.07.2020 o 23:46, bazylms napisał:

Ładny I kupa roboty. A najlepsze jest to że na tych fotkach to tych tysięcy nitów prawie wcale nie widać tylko jakieś ciemne krechy ?

Dzięki, miło to od Ciebie czytać, co do nitów tak to lipa, ale przy większym boxie i podstawce postaram się zrobić fotki by pokazać te nity :)

13 godzin temu, Mikolaj75 napisał:

Podoba mi się. Ciekawe malowanie. Nie wiem tylko czemu odpuściłeś poprawę tych kalkomanii.

Co do tajemniczego babola - nie wiem, ale ponieważ oznaczyłeś go 7 a nie 8 gwiazdkami, możesz liczyć na uniknięcie represji ?

Dzięki,  jakoś ostatni przy "wykańczaniu" modeli mam tak by zrobić już na ***** *** i odłożyć na półkę :)

8 godzin temu, M.A.V. napisał:

:super:  to teraz żeby się wielgus nie czuł samotny pora na Lancastera :szczerbol:

albo to co wspominał @mandrivecs Armstrong Whitworth Whittley

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.