Skocz do zawartości

Dornier Do-24 K-1 - Italeri 1:72


Mikolaj75

Rekomendowane odpowiedzi

Mikołaju gratuluję ukończenia modelu (zazdroszczę u mnie to jeszcze potrwa) jak i ogromnej pracy, samozaparcia oraz poświęconego czasu. Dodatkowo gratulacje za pierwsze zdobyte nagrody 🤗. Cieszy mnie iż po roku i moich dwóch złoty medalach ( SBLim-2A 1/48,o raz Opel Astra 1/24) kolejny modelarz z Polski zdobywa wyróżnienia na tej imprezie.  Nie można tu zapomnieć o osiągnięciach  z roku 2019 Andrzeja Ziobra Best of show za Mi-6 1/72 oraz dwóch złotych medalach Przemka Litewki zas Airco DH.9 1/32 oraz RAF BE.2c 1/72.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mikolaj75 napisał:

Andrzej, czy znana jest już data Festiwalu? W tym roku mi się nie udało, będę się starał w kolejnym - i nie gadam kurtuazyjnie.

12 Festiwal Kultury Modelarskiej Olsztyn 15/16.04.2023. Rezerwuj termin w kalendarzu 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie spektakularny model. Warsztat  działa bardzo motywująco, aż się chce wracać do rozpoczętych modeli.  A pomyśleć że klika dobrych lat temu zamieniłem 1/72 na 1/48 twierdząc że większy model to większe możliwości. Jeszcze raz gratulacje i podziwiam talent. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwowałem budowę niemal z zapartym tchem. A na finiszu niemal odbiera mowę. To taki model z gatunku dzieł, przed którymi powinno się postawić wygodną, wyściełaną atłasem podbitym czymś mięciuśkim, ławeczkę. Jak przed dziełami malarskimi w muzeach.

Piękny jest! Mikołaju, serdeczne gratulacje! Tak ukończenia, jak i pierwszej z zapewne wielu nagród! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za kolejne pozytywne opinie.

Irek - bardzo się cieszę, że udało mi się podtrzymać dobrą passę polskiego modelarstwa w Italii.

Andrzej - termin zapisuję;

Konrad - będzie tych imprez pewnie trochę, na dziś trudno wskazać, życie jak ostatnio widać lubi nam w planach mieszać.

 

Wreszcie - DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM, KTÓRZY POMOGLI W BUDOWIE, CZY TO RADĄ, CZY FOTKAMI CZY PODSUNIĘCIEM STRON Z BEZCENNYMI MATERIAŁAMI. WSZYSTKICH WYMIENIĆ SIĘ NIE DA, BO RYZYKO POMINIĘCIA BYŁOBY DUŻE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na starcie wypadało by mi zacytować kierownika z poprzedniej mojej pracy: "Od*@łeś kawał porządnej nikomu niepotrzebnej roboty" 😉 A tak na poważnie: Śledziłem Twój warsztat od początku i podziwiałem na każdym kroku opanowanie rzemiosła. 
 Model wyszedł przepięknie. Gratuluję zasłużonych nagród! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasa i tyle. Dołączam do tego co już wyżej napisano. Dodałbym tylko, że takie modele mogą bardzo skutecznie zachęcić do tego hobby lub zdopingować do większych starań gdy już się nim ktoś zajmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Piękny... Kibicowałem od początku budowy - z zapartym tchem obserwowałem co Ty tam jeszcze wymyślisz - w pewnym momencie rozwalila mnie lampka dla nawigatora(?) składająca się coś z 8-10 elementów, a miała circa about z 7-8mm  wysokości... Świetna robota!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Od jakiegoś czasu chciałem tu napisać coś co by się nie powtarzało. Za każdym razem jak coś wymyśliłem to okazywało się, że ktoś był szybszy.

Postanowiłem, że nie będę się wypowiadał dopóki nie zobaczę modelu na żywo. Okazja nadarzyła się w Bytomiu.

Muszę napisać, że zachwyty ludzi tu piszących są jak najbardziej uzasadnione. Model wykonany jest świetnie pod każdym względem i nawet jakbym chciał to nie miałbym się do czego doczepić. Czarny Diament jak i główna nagroda festiwalu jak najbardziej zasłużone Mikołaju. Gratuluję.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.