Skocz do zawartości

Nowości lotnicze w skali 1/72


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, pora juz wyjsc z tej naszej wrodzonej martyrologii i dąsania się a to na lewo, a to na prawo. W sumie z chęcią o tym bym podyskutował, ale może nie w tym temacie.

No identycznie jak Irańczycy i ich stosunek do "gwiazd". 

ps. a może polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych powinno zareagować na tą bliskość SP i krzyży?:)

Pzdr.

Jaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, WujekAlice napisał:

netto, netto - zresztą co to za pytanie - jak masz tyle hajsu, zeby wydac na model 250 zyli, to na podatek nie będziesz miał?

O, przepraszam bardzo. te 250 zyli jest na moją "przyjemność", a podatek jest dla państwa czyli to już nie jest moja "przyjemność" :szczerbol:

15 minut temu, WujekAlice napisał:

nie, nie wydaje Ci się.

Istotnie, też nie zauważyłem "ruchu" cen.

Ale to pewnie dla tego, ze nic od nich nie kupuję wink3

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, abtb napisał:

O, przepraszam bardzo. te 250 jest na moją "przyjemność", a podatek jest dla państwa czyli to już nie jest moja "przyjemność" :szczerbol:

OTÓŻ TO !       miło wiedzieć iż jeszcze ktoś trzeźwo ocenia sytuację     :piwo:

 

 

Edytowane przez M.A.V.
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, abtb napisał:

 

Istotnie, też nie zauważyłem "ruchu" cen.

Ale to pewnie dla tego, ze nic od nich nie kupuję wink3

Ja już co miałem kupić, to kupiłem, tylko Iskra mi uciekła, ten zestaw co chciałem mieć jest już out of print.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.09.2020 o 18:17, Solo napisał:

W LuckyModel cena wynosi ok. 40 dolarów, czyli stosunkowo niedrogi będzie.

Ja znalazłem w przedsprzedaży trochę drożej. A przy okazji, w zestawie są kalki min do  C-130H, 14th Aviation Squadron of the Polish Air Force, Powidz airbase, 2010.

her.1pg.jpg

her.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Jostein napisał:

Popatrz pozytywnie: Kupujesz jednego eksperta i trzy overtreesy. Wychodzi po 39 złotych za sztukę. Masz 6 ciekawych malowań. Każde, gdybyś chciał kupować kalkomanie jako aftermarkety kosztują parę złotych. Kuttelwaschera trzeba mieć. Hurricane z 302 Sqn też obowiązkowo. Potem Hurribombery w wersji ETO, albo tropikalizowane. 2xMk.IIb i 2xIIc. Od razu masz ładną kolekcję i każdy jest inny. Zostają ci dwa komplety oznaczeń na starego Revella, albo Matchboxa:) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, dobre bo polskie..., trzeba naszych wspomagać..., każdy może sobie regulować ceny wg własnego widzimi się...., mogę nie kupować jak mi się nie podoba..., itd.. itp.. , no, ale jednak prawie 90zł za nieduży model w 72 to jednak już sporo. Jak dla mnie to już jest trochę do zastanowienia się ?  

Edytowane przez arhtus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.09.2020 o 23:39, kopernik napisał:

Na pewno cały świat rozpozna że to polskie znaki ?

5efaf51a80c37.jpg

A cóż to ma do rzeczy, napisałem bo można go kupić i spudła zrobić w naszym oznaczeniu.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.