Skocz do zawartości

Nowości lotnicze w skali 1/72


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

Ten Mirage 2000C to jest tak piękny że nawet gdyby go nie sklejać to warto mieć taką ładną rzecz do oglądania. Wspieram Modelsvit bo robią robotę a nie tą chińską bylejakość.

Edytowane przez Focus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Aeroplast - generalnie sklejalny, sympatyczny (za młodziaka kiedyś dostałem, złożyłem, miło wspominam, oczywiście wtedy się nie interesowałem sprawdzaniem bryły wymiarów etc)

Pamiętam że zestaw nie posiada drążka w kabinie i ta płaska wnęka uzbrojenia (rozrysowalem kabelki cienkopisem - takie 3D w 2D 🙂)

Pozdr!

ww 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, RAV napisał:

MisterCrap osiągnął kolejny poziom w fantazjowaniu:

Airbus A320 w barwach PLL LOT

 

3 godziny temu, Grzes napisał:

Albo poszli w "what if" albo mają przecieki z LOTu... :mrgreen:

 

Ale to po pierwsze skala 1/125, a po drugie:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Condor_Flugdienst

Edytowane przez _OldMan_
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam przeczytać ostatnie zdanie :D

 

Problemem tego Airbusa jest to ze nr rejestracyjny ma Boeinga :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.04.2021 o 19:30, Grzes napisał:

Albo poszli w "what if" albo mają przecieki z LOTu... :mrgreen:

 

W dniu 8.04.2021 o 18:32, RAV napisał:

MisterCrap osiągnął kolejny poziom w fantazjowaniu:

Airbus A320 w barwach PLL LOT

Ludzie ! Niech dzieciaki sklejają nawet takie modele. Ważne aby zaczęli, później przyjdzie czas na liczenie nitów ! A jako dziadek (!) kupię go wnukowi, niech skleja, maluje i nakłada te kalki, nawet do góry nogami. Poligon doświadczalny ! Na czym ma się uczyć ? Na modelach po 100zł ? Nie da rady ich skleić. Sam, w wieku 10-15 lat, tworzyłem jeszcze większe sf.

 

Edytowane przez kopernik
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kopernik napisał:

Niech dzieciaki sklejają nawet takie modele.

A czy ja napisałem żeby nie sklejali?

Ale tak jak napisał @RAV - niech będzie wzmianka, że takiego malowania nie było.

Zakładam się, że niejeden doświadczony modelarz czy miłośnik lotnictwa, widząc to pudełko zastanowi się czy czegoś nie przeoczył?

 

Na marginesie - sam mając model Plasticarda B727 zrobiłem go w barwach LOTu. Nie było wtedy kalkomanii, więc całe malowanie robiłem z ręki Humbrolami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Grzes napisał:

Zakładam się, że niejeden doświadczony modelarz czy miłośnik lotnictwa, widząc to pudełko zastanowi się czy czegoś nie przeoczył?

I już jest okazja by poszperać i poczytać dociec prawdy jak mu będzie zależeć.

Co mieli napisać na pudełku?:

Uwaga ! takiego malowania nie było bo transakcja ( tu można wstawić dane firm) nie doszła do skutku i daliśmy numer rejestracyjny z Boeniga???

Sorry, to już jest dziwne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku, gdy uziemnienie Maxa trwało ws najlepsze, przeczytałem, że LOT wydzierżawił dwa A-320, ale przypuszczam, że nie miały takie malowania tylko (jak to zwykle się robi) mały napis na kadłubie. No, MC może poszedł krok albo dwa dalej...😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.