Jump to content

Nowości lotnicze w skali 1/72

Recommended Posts

Przecież Dragon od wielu lat sprzedaje takie "x in 1", gdzie x oznacza ilość wersji jednego pojazdu/samolotu, jakie można zbudować z pudełka, a nie ilość gotowych modeli. W tym przypadku A-0 i A-7. 

Trochę mi to przypomina słynne swego czasu napoje Caprio "1 litr gratis", ale co poradzić na chiński marketing... 

• Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wszędzie, @ dosłownie wszędzie muszą wpieprzyć te zasrane szwabskie krzyże  Nawet do modelu aeroklubowego cywilnego samolotu. No ale wiadomo, prawa rynku, skoro to się najlepiej sprzedaje. "Cześć, jes

Przypomniała mi się anegdotka z Etiopii jaką kiedyś wyczytałem lub zasłyszałem... Otóż zwykle, kiedy śmigłowiec lądował koło jakiejś wioski, natychmiast był otaczany przez mieszkańców ciekawych przywi

Jostein, prowadzisz od dłuższego czasu niezrozumiałą dla mnie krucjatę antyarmowską ale już starczy. Nie pasują Ci ceny, to nie kupuj. Nie odpowiada Ci jakość zestawu, to nie kupuj. Masz zastrzeżenia

Posted Images

W polskich sklepach pojawiają się kolejne wersję Bf-109E od AZ Model, ale czy ktoś miał ten model w rękach albo natknął się na jakąkolwiek jego recenzję? Rumuński wariant kusi...

14 godzin temu, filipsg napisał:

W polskich sklepach pojawiają się kolejne wersję Bf-109E od AZ Model, ale czy ktoś miał ten model w rękach albo natknął się na jakąkolwiek jego recenzję? Rumuński wariant kusi...

Jak chcesz sobie kupić "kuzyna" Tamiyi żeby potem wymieniać elementy na lepiej odlane z oryginału (albo dedykowane aftermarkety) to bierz... 

Za podobne pieniądze dostaniesz nowe Special Hobby.

Dobre czasy dla miłośników Francuzów :)

SH wypuszcza kolejny wariant F1 - tym razem po afrykańsku:

Może być zdjęciem przedstawiającym samolot

A 2000 Modelsvita od przyszłego tygodnia wysyłany do dystrybutorów:

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

• Like 2
2 godziny temu, mirage3 napisał:

Szkoda, że już nie moja skala

Pamiętaj, że większa radość jest z jednego nawróconego, niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu od zawsze sklejających w tej skali...

• Like 1
  • Haha 3

Ten Mirage 2000C to jest tak piękny że nawet gdyby go nie sklejać to warto mieć taką ładną rzecz do oglądania. Wspieram Modelsvit bo robią robotę a nie tą chińską bylejakość.

Edited by Focus
  • Like 1
  • 2 weeks later...

Aeroplast - generalnie sklejalny, sympatyczny (za młodziaka kiedyś dostałem, złożyłem, miło wspominam, oczywiście wtedy się nie interesowałem sprawdzaniem bryły wymiarów etc)

Pamiętam że zestaw nie posiada drążka w kabinie i ta płaska wnęka uzbrojenia (rozrysowalem kabelki cienkopisem - takie 3D w 2D 🙂)

Pozdr!

ww 

• Like 1