Skocz do zawartości

Mistercraft


mandrivecs

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już wiem z czym wystartuję.  W kategorii poniżej 20pln 🤣.  Postawie go sobie koło F-84G z HB już zrobionego.

 

C-90.jpg

Edytowane przez Focus
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak robiłem tego Thunderjeta jakieś 25 lat temu to był całkiem ok.

Fakt, detal praktycznie zerowy, ale spasowany nieźle no i miał wklęsłe linie podziałowe.

Tylko pamiętaj o obciążeniu przodu - no chyba że idziemy w totalny out-of-box :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba właśnie to co wybrałeś. Miałem z tym do czynienia. Koszmar jakich mało. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Focus napisał:

Który z modeli MC to największy bubel? Proszę o propozycje chciałbym zmierzyć się z tematem.

Pozdrawiam Focus

Pierwsze wydanie Karasia, made in Kobyłka tylko zużycie form jak w filmie" 40-latek dwadzieścia lat później".

Może być też Mig-15 Fagot.

 

 

 

Edytowane przez mandrivecs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mandrivecs napisał:

Pierwsze wydanie Karasia, made in Kobyłka tylko zużycie form jak w filmie" 40-latek dwadzieścia lat później".


 

 

Mowisz o tym klocku plastiku?;)

 

Sklejalem go jak bylem maly - z tego co pamietam spasowanie mial dobre. A ze tylko troche przypomina Karasia to juz sprawa konwencji tamtych lat, detale sie nie liczyly:)

 

Slyszalem tez wiele psioczen na Caudrona(W sumie tez go sklejalem(wtedy wydany przez Reflex) w latach mlodosci , ale jakos mi wszystko wtedy pasowalo. No ale na tego typu wspominki to juz jest inny temat na tym forum wiec to tylko tak na marginesie:) )

Pzdr.

Jaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podium myszatego w 1/72:

1. Czapla, za sprzedaż tego czegoś powinny być kary finansowe,

2. Jak 1:  j.w + chłosta

3. Su-7 , to się da skleić choć krzywe i wypukłe linie

Blisko czołówki jest 

jak,23,  mig 17 fresco, , Łoś bo to resztki chwały zts-u.

Innych nie tykałem.

Jest jeszcze  su22 i mam problem, bo: 

detal ubogi, spasowanie nawet w miarę, kalki dramat, ale konkurencja to KP i to chyba to samo ale 2x droższe, lub modelsvit ale to inna liga i półka.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

12 godzin temu, Focus napisał:

Który z modeli MC to największy bubel? Proszę o propozycje chciałbym zmierzyć się z tematem.

Pozdrawiam Focus

Z F-16 sobie poradziłeś i z Cobrà też Ci dobrze idzie to proponuję Miga-15 z Mister Crafta. Zrób z niego cudeńko :).!

Edytowane przez Staryfajter1954
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, WujekAlice napisał:

Wy to chyba strasznie młodzi jesteście

Skąd takie przypuszczenie?

 

13 minut temu, WujekAlice napisał:

Nie szkoda Wam czasu na buble

Bo ludzie są rozleniwieni obecnymi zestawami i szukają wyzwań.Gdy człowiek zaczyna swoją przygodę od Spita IX UTI  Lotni to na takie "cuda" nawet nie spojrzy.

 

Nie chciał bym na Pana naciskać ale zbliża się koniec roku a na ten czas była obiecana pierwsza galeria na forum.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, WujekAlice napisał:

Qrde.... pamiętają... chyba pójdę na chorobowe...)

A jak.Do ostatnich chwil na forum będę się dopominał.

 

46 minut temu, WujekAlice napisał:

Wole modele, ktore składaja się jak Lego, no chyba, że nie ma innego, to wtedy nawet ostry szortran

To raczej jak każdy chyba że nie ma innej alternatywy aby uzupełnić braki w kolekcji.Choć przynajmniej ja tak mam że z modelu w który trzeba włożyć więcej pracy aby osiągnąć odpowiedni poziom końcowy jest więcej radochy.

Edytowane przez Xmen
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.