Skocz do zawartości

[Pojazdy wojsk.] Zadajemy pytania. Otrzymujemy odpowiedzi.


Złośliwiec

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje za informację

Co do warsztatu to jeszcze nic się nie dzieje... kupuję narzędzie,elementy do projektu i zbieram informacje.Nie mam na razie warsztatu , ale odzyskałem wreszcie swój pokój i powinno się coś ruszyć. Zacznę zapewne od platformy kolejowej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Pytanie dotyczy figurek, ale nie ma działu, w którym można o to zapytać. Na Aliexpress znalazłem takie oto cuda

Tobyfancy

https://www.aliexpress.com/wholesale?initiative_id=AS_20170923224822&site=glo&g=y&SearchText=tobyfancy+1%2F35&needQuery=n&page=2

 

Większość, to zlepki kilku figurek. Co powoduje, ze pozy i zestawy niespotykane na rynku

Np- głowa z Live Resin, reszty nie kojarzę

https://www.aliexpress.com/item-img/Tobyfancy-1-35-Modern-U-S-Navy-Seals-Elite-Marines-Rest-State-Military-Soldier-Resin-Model/32832999639.html?spm=2114.10010108.1000017.1.10915e66ix3t65

Kolejny- nogi od Łysego specialsa z brodą w krótkich spodenkach(Evolution Miniatures), reszta z jakiegoś innego zestawu.

https://www.aliexpress.com/item-img/Tobyfancy-1-35-Modern-U-S-Navy-Seals-Elite-Marines-RPG-Rocket-Launcher-Military-Soldier-Resin/32832939786.html?spm=2114.10010108.1000017.1.5be098a4t5w4FN

 

Czy ktoś z Was miał styczność z tymi produktami? Podobno wyglada to tak

https://www.aliexpress.com/item-img/Tobyfancy-1-35-Modern-U-S-Special-Force-Army-C-Military-Soldier-Resin-Model-Figure-AH/32828867822.html?spm=2114.10010108.1000017.1.50aae39aVARBKN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziś chciałem położyć podkład na próbę i wyszło mi takie coś. Igła i dysza (. 4)nówka sztuka. Na starej tak samo. Na ostatnich dwóch zdjęciach ten sam podkład kładziony tanim aero, poza tymi dwiema kreskami.

 

Aero - H&S Infinity

Podkład - Mig One Shot Black.

 

Taki nawet nie czyszczony położył po stokroć lepiej. e8822526abc6cfc220d5c6ca6f030c51.jpgcc0f54918b3f3019b83bf830e05967df.jpgc78071e2f942e982c0b7dfb321d383c9.jpg3295793efa9fe7d1ba5a0dc35be134d5.jpge155fabafe47e8329a368aaf45cceca0.jpg

 

 

Aha! Zapomniałem o ważnej kwestii. Ciśnienie to 1bar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Książka "Baśka, Wanda i inne wszystko lub prawie wszystko o nazwach własnych pisanych na sprzęcie WP..."

 

str. 285 Transporter Rosomak o nazwie własnej "Rudy 102" z PKW Afganistan - czy jest "ktoś" kto dysponuje kolorowymi zdjeciami i byłby skłonny sie podzielić ??

str. 293 Pick-up o nazwie własnej 'Karbala" i znaku dywizji pow-des na drzwiach czy jest "ktoś" kto dysponuje kolorowymi zdjeciami i byłby skłonny sie podzielić ??

str. 298 Rosomak "Kojot" z pionowym pancerzem, chyba "samoróbką" - czy jest "ktoś" kto dysponuje kolorowymi zdjeciami i byłby skłonny sie podzielić ??

 

Książka świetna, polecam, szkoda, ze tak mało "Afganistanu" i "Iraku", aż się prosi, bo np. "Lalunia" jest "obfotografowana", szkoda, żeby te zdjęcia przepadły, bo w przeciwieństwie tych z II wojny światowej" są w wersji elektronicznej a nie papierowej ....

ps. wersji brdm-2 to tam na małą kolekcje opublikowano , nazwy własne "taczanek" z początku wieku, ciekawe

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich modelarzy

dawno już nic nie sklejałem i po dłuższej przerwie wymyśliłem sobie że skleję czołg T-34/76 w skali 1:35

ale gdy zacząłem szukać po sklepach internetowych szybko okazało się że nie wiem który wybrać tyle tego jest

Proszę wiec o pomocy przy dokonaniu wyboru, który będzie najładniejszy

Wszystkie to szmelc, szukaj Dragona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon jest to klasa sama dla siebie kupujesz taki tank i nic w zasadzie do niego nie musisz dokładać za wyjątkiem toczonej lufy od RB Modela oczywiście, a do Tamki to i trzeba by zakupić ogniwkowe gąsienice i lufę i ogólnie jakość wykonania jest słabsza (Tamiya to

wypust z lat 70-tych ubiegłego tysiąclecia ) spokojnie można teciaka trafić taniej ja np. trafiłem T34/85 z Dragona za 110PLNów z przesyłką. Pozdr. A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientował się ktoś który model 7tp w 1:72 jest bardziej wierny planom? Mam czołg z Mirage i FtF początkowo chciałem wykorzystać podwozie z Mirage a górę z FtF - zauważyłem jednak różnice w wymiarach np. tylnej ściany z żaluzjami silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cześć,

czy z Revellowskiego T-55 w 1:72 można zrobić polski egzemplarz? Jeden z recenzentów modelu wspominał że ten model pokazuje produkcję spoza ZSRR, ale nie sprecyzował czy to bardziej czeski czy polski teciak.

 

Drugie pytanie- czy ktoś poza Toro robi kalkomanie do sprzętu LWP w tej skali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.